Facebook ممنوعیت Boogaloo به عنوان خطرناک سازمان

Facebook می گوید آن را ممنوع کرده است خشونت آمیز ضد دولتی تحت شبکه خطرناک آن افراد و سازمان ها سیاست یک حرکت که به دنبال شکایت از کاپیتول هیل.

مرتبط با: Facebook را بیان نفرت از سیاستمداران

“امروز ما در حال تعیین یک خشونت آمیز آمریکا بر ضد دولت شبکه به عنوان یک عفونت های سازمان و ممنوعیت آن از پلت فرم ما” این سایت های رسانه های اجتماعی در بیانیه ای گفت. “این شبکه با استفاده از اصطلاح “boogaloo” اما متمایز از گسترده تر و آزادانه وابسته به boogaloo جنبش به دلیل آن به طور فعال به دنبال ارتکاب خشونت است. برای ماه ما را حذف کرده boogaloo محتوای زمانی که وجود دارد این است که یک ارتباط روشن به خشونت یا تهدید به امنیت عمومی و امروز تعیین معنی خواهد بود که ما حذف محتوای بیشتر جلو می رویم از جمله Facebook, گروه ها و صفحات. این آخرین گام در تعهد ما برای ممنوعیت افرادی که اعلام خشونت آمیز ماموریت با استفاده از پلت فرم ما.”

Facebook را آغاز کرده است بیشتر به شدت برچسب تعدیل و محتوای آن تحت فشار واشنگتن تبلیغ و دیگران.

دفتر سناتور. مارک وارنر (D-Va.) با اشاره به این که اعلام شد تنها چند ساعت پس از Facebook کردم نامه ای از یک گروه از سناتورها از جمله وارنر با اشاره به “شکست خود را به جلوگیری از انتشار سفید supremacist گروه آنلاین” از جمله boogaloo سه نفر از اعضای آن گزارش رسم را به کوکتل مولوتف به زندگی توجه کردند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>