Facebook, Instagram مردم کمتر policing محتوای نامناسب. در اینجا چگونه برای محافظت از کودکان خود را.

به عنوان coronavirus اپیدمی می خورد به Facebook و Instagram فهرستی از کارکنان که نظارت بر گزارش پست نامناسب پست ها نادیده گرفته می شود و در سمت چپ با وجود کاربران تظاهرات.

با کودکان خارج از مدرسه و به طور بالقوه صرف زمان بیشتری آنلاین, چگونه می توان پدر و مادر محافظت از آنها را به عنوان برنامه های خود را کاهش دهد self-پلیس?

شان رایت موسس و رئيس جمهور از میل همکاران فن آوری مدیریت آن ارائه دهنده خدمات در برنت وود گفت: بهترین راه برای محافظت از کودکان از محتوای نامناسب است به بحث در مورد ایمنی آنلاین با آنها و اجازه دهید آنها را می دانم که آن را OK به سوال بپرسید در مورد آنچه آنها را آنلاین.

او توصیه می کند که پدر و مادر از نظر نصب نرم افزار و برنامه های که محدود کردن کودکان در زمان روی صفحه نمایش و می توانید سانسور محتوا در دستگاه های متعدد به ویژه از 95 درصد از نوجوانان در حال حاضر دسترسی به گوشی های هوشمند مرکز تحقیقات پیو می گوید.

“امروزه آن را حتی بیشتر مهم است که این گفتگوها به دلیل زمان روی صفحه نمایش است و حتی بیشتر در حال حاضر گفت:” رایت است که پدر و مادر چهار فرزند.

Facebook دهکدهای آرام محتوای اعتدال

از اواسط ماه مارس, Facebook و Instagram که همان به اشتراک گذاشتن مطالب مدیر نیروی کار را کاهش تعداد کارکنان است که بررسی گزارش محتوا. با کارکنان کمتر اختصاص داده شده به تحقیق در نوشته های بسیاری از گزارش نوشته شده اند را بردارید.

حداقل یکی نامناسب عکس از یک زن دستگاه تناسلی منتشر شده در Nashville, Facebook, گروه باقی ماند و تا روز پس از آن گزارش شد.

هنگامی که یک کاربر گزارش, عکس, او موفق به دریافت یک پیام از Facebook بیان کرد که شکایت نبود یک اولویت به دلیل coronavirus.

با توجه به سایت استانداردهای انجمن از جمله زمانی که دستگاه تناسلی قابل مشاهده است ممنوع است.

“هنگامی که مردم گزارش محتوا به ما, ما در حال حاضر اجازه آنها را می دانیم که ما را اولویت بندی آن موارد است که بیشترین پتانسیل برای آسیب رساندن به جامعه ما بنابراین ما می توانیم نگه داشتن ما داوران امن با داشتن آنها در خانه بمانند” یک Facebook سخنگوی شرکت گفت: از طریق ایمیل. “با کمتر داوران در دسترس ما را افزایش می دهد استفاده از هوش مصنوعی به فعالانه حذف محتوا است که ما را نقض استانداردهای جامعه.”

سخنگوی نمی خواهد با ارائه معیارهای چه مدت طول می کشد تا سایت برای حذف یک پرچم پست.

کودکان در معرض مربوط به محتوای آنلاین

پس از تعویض به کنترل از راه دور, کار, Facebook و Instagram کارکنان باید متمرکز بر حذف مطالب مربوط به ایمنی کودک, تروریسم, خودکشی و خودآزاری و مضر مطالب مرتبط با COVID-19 ،

یک مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد که 59 درصد از ایالات متحده گی شده اند و مورد آزار واقع شدند آنلاین از جمله خواستار نام و دریافت صریح تصاویر. نظر سنجی دانش آموزان با اشاره انگشتان دست در رسانه های اجتماعی شرکت و 66 درصد گفت که این سیستم عامل نیست انجام هر کاری برای جلوگیری از قلدری.

با توجه به مطالعه انجام شده توسط پارس فن آوری که ایجاد یک برنامه است که نظارت بر محتوای تقریبا 90 درصد از کودکان و نوجوانان یا بیان و یا تجربه های خشونت آمیز موضوع یا فکر.

نرم افزار تجزیه و تحلیل بیش از 873.8 میلیون پیام و متوجه شد که تا به 84 درصد از نوجوانان شده اند در معرض به محتوای جنسی.

رایت گفت که پس از نصب نرم افزار برای نظارت بر محتوا می تواند به عنوان یک پتانسیل پشتیبان گیری اگر سایت نمی پرچم محتوای نامناسب به صورت خودکار. او شخصا توصیه عهد چشم است که می تواند کار بر روی هر دستگاه اپل کامپیوتر یا اندروید و پوست.

پوست برنامه که با این نسخهها کار بر روی بسیاری از سیستم عامل های اجتماعی از جمله Instagram, Snapchat و حتی پیام های متنی, تجزیه و تحلیل پیام و خوردها در جستجوی مطالب. از طریق الگوریتم خود را, آن می تواند پرچم به پدر و مادر برخی از موضوعات مانند آنهایی که بحث در مورد قلدری خود آسیب مواد مخدر و الکل و یا محتوای جنسی.

ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار Jazmin گودوین کمک کرده است.

رسیدن به Brinley Hineman در [email protected] در 615-278-5164 و در توییتر @brinleyhineman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>