Facebook را بیان نفرت از سیاستمداران

تحت فشار واشنگتن, حقوق مدنی, گروه تبلیغ و دیگران Facebook در حال رفتن به شروع به تعدیل محتوای بیشتر بسته می شود.

Facebook شده و ابتلا به گرما برای مصرف کردن یا برچسب زدن به چنین مطالب پس از توییتر قرار داده و واقعیت را بررسی کنید برچسب روی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد رای غیابی بودن تقلب در انتخابات و به tweeting که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در اوج این تظاهرات در پی مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. “حتی اگر یک سیاستمدار و یا مقام دولتی می گوید که اگر ما تعیین می کند که محتوا ممکن است منجر به خشونت و یا محروم کردن مردم از حق خود برای رای دادن ما را که مطالب گفته Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل در یک وبلاگ ترسیم برخی از مطالب جدید اعتدال و آگهی استانداردهای سیاست.

مرتبط: خانه و لذا می گویند آنلاین دروغ است عواقب مرگبار

این تغییرات در صورتحساب یا لیست به عنوان در پاسخ به نژادی و بی عدالتی و در آماده سازی برای به چالش کشیدن انتخابات است.

او گفت: بسیاری از حقوق مدنی جامعه و همچنین کار با Facebook را “حقوق مدنی حسابرسان.”

Facebook دو سال پیش ممنوع محتوا که گمراه مردم در مورد زمانی که و چگونه آنها می توانند votge اما سفت کسانی که سیاست های در حال حرکت به سرعت به حذف اطلاعات نادرست در مورد شرایط رای دهی در 72 ساعت منتهی به روز انتخابات. آن را تکیه بر دولت انتخابات به شناسایی اطلاعات نادرست به آن شده است که با تکیه بر مقامات بهداشت به شناسایی جعلی COVID-19 info.

Facebook گفت: این امر به طور خاص ممنوعیت ادعا می کند که یخ در حال بررسی مدارک در حوزه های رأی گیری یک تاکتیک استفاده می شود برای سرکوب رای گیری به خصوص در میان اسپانیایی ها و یا دیگر آشکار تلاش در ارعاب.

مرتبط با: OTI نمی Facebook بودجه

Facebook خود ادامه خواهد داد و اجازه می دهد تا آزادانه بیان در نوشته های از تبلیغات پرداخت می شود که مربع با حمایت قانون اساسی که کمتر برای سخنرانی های تجاری.

از سایت های رسانه های اجتماعی را در حال حاضر ممنوعیت طیف وسیع تری از inflamatory زبان در تبلیغات از جمله تبلیغات سیاسی.

Facebook گاهی اوقات برگ تا محتوای آن را در غیر این صورت پایین به دلیل این واقعیت است که کسی–مانند یک سیاستمدار–آن نوشته شده است که ارزش خبری دارند. “اما “وجود دارد هیچ newsworthiness معافیت به محتوای که تحریک به خشونت و یا سرکوب رای گیری گفت:” زوکربرگ. “حتی اگر یک سیاستمدار و یا مقام دولتی می گوید که اگر ما تعیین می کند که محتوا ممکن است منجر به خشونت و یا محروم کردن مردم از حق خود برای رای دادن ما را که محتوای پایین.”

او گفت: سیاستمداران نمی استثنا از هر یک از دیگر تغییرات ،

“ما در حال ادامه برای نقد و بررسی سیاست های ما و ما را کار با خارج از کارشناسان و سازمانهای مدافع حقوق مدنی به تنظیم رویکرد ما به عنوان خطرات جدید ظهور” گفت: زوکربرگ. “من خوشبین هستم که ما می توانیم پیشرفت در بهداشت عمومی و نژادی عدالت در حالی که حفظ ما سنت های دموکراتیک در اطراف آزادی بیان و رای گیری. من متعهد به ساخت مطمئن Facebook نیرویی برای خوبی در این سفر است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>