طرفداران اجازه داده شد در مانده از SEC مسابقات را آغاز پنج شنبه

CDC توصیه می کند مصرف ساده و روزمره مراحل برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله coronavirus COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید اگر شما احساس بیمار و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus.

طرفداران اجازه داده نخواهد شد برای حضور در بازی نهایی چهار روز از این هفته SEC مسابقات در بریجستون عرصه لیگ اعلام کرد شب چهارشنبه.

در تصمیم گیری SEC به دنبال دیگر کنفرانس ها ساخته شده است که مشابه گزینه های زیر NCAA حرکت به بازی بازی های NCAA مردان و زنان مسابقات بدون طرفداران در پاسخ به نگرانی از گسترش این کوروناویروس.

Per SEC “تنها ضروری کارکنان محدود خانواده و credentialed رسانه ها در حضور” را در بریجستون عرصه است.

“مورد بحث ما نیست و با قصد عدم برگزاری رویداد” SEC کمیسر گرگ سنکی گفت: در یک کنفرانس خبری پس از تعلیق از فن حضور و غیاب اعلام شد. “همانطور که شما می توانید تصور کنید زمانی که شما از طریق برنامه ریزی احتمالی به عنوان یک کنفرانس دفتر ما در نظر گرفته اند که. ما باور نمی کنیم ما وجود دارد.”

لیگ برتر برگزار شد و یکشنبه شب افتتاحیه بازی به عنوان برنامه ریزی شده در پی NCAA تصمیم به محدود کردن حضور در مسابقات NCAA بازی.

SEC نیز اعلام کرد دوشنبه شب که محدودیت های مشابه برای طرفداران خواهد بود در محل برای همه به طور منظم فصل مسابقات در تمام رشته های ورزشی در ثانیه ها و ثانیه قهرمانی حوادث از طریق “حداقل 30 مارس در آن زمان این کنفرانس و عضو آن دانشگاه را دوباره ارزیابی شرایط است.”

در جای دیگر: NBA به حالت تعلیق در فصل به طور منظم تا اطلاع ثانوی با توجه به coronavirus نگرانی

گرجستان و Ole Miss کنفرانس افتتاح شد, مسابقات بسکتبال در 6 p. m. CT. Vanderbilt و آرکانزاس به دنبال در 8:30 p. m. CT.

تنسی و آلاباما باز پنج شنبه چهار بازی برنامه در ظهر CT. این مسابقات اجرا می شود از طریق روز یکشنبه بازی مسابقات قهرمانی.

“در موقعیت های شبیه به این اگر ما تا به حال برای رفتن به یک اشتباه را من می خواهم به جای امن تر از متاسفم” گفت: کارولینای جنوبی, مربی فرانک مارتین که Gamecocks بازی در حدود 8:30 p. m. CT پنج شنبه. “من فکر می کنم تصمیم گیری برای محافظت از همیشه خیلی بهتر از تصمیم گیری است که نگه داشتن مردم شاد باشم.”

تنسی مدیر دو و میدانی فیلیپ Fulmer توییتی حمایت خود را از ثانیه تصمیم.

“این شرایط دشوار به حرکت” Fulmer گفت: “ما به درک و حمایت از این کنفرانس تصمیم گیری.”

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert چهارشنبه اعلام کرد که تمام مسابقات قهرمانی حوادث از جمله NCAA مردان و زنان در مسابقات محدود خواهد شد با توجه به خطرات بهداشتی اطراف COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. که شامل NCAA بخش مردان و زنان مسابقات بسکتبال.

Emmert تصمیم در مشورت با NCAA را پانل مشاوره در COVID-19 که توصیه بدن حاکم برای برگزاری بازی اما با تنها ضروری پرسنل در حضور.

“در حالی که من درک چگونه نا امید کننده این است که برای همه طرفداران از ما, ورزش تصمیم من این است که بر اساس درک فعلی از چه COVID-19 پیشرفت در ایالات متحده” Emmert در بیانیه ای گفت. “این تصمیم به نفع سلامت عمومی از جمله این که مربیان و مدیران طرفداران و از همه مهمتر ما دانشجو-ورزشکاران است. ما به رسمیت شناخته شده این فرصت را به رقابت در مسابقات قهرمانی ملی NCAA است که تجربه یک عمر برای دانش آموزان و خانواده های آنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>