FBA گزارش: پهنای باند می تواند مسئولیت رسیدگی به همه گیر اما کار باقی مانده است


پهنای باند فیبر انجمن منتشر شده سالانه بررسی مصرف کننده

در حالی که اینترنت کمک کرده است و کاهش آسیب از COVID-19 کار است که هنوز هم نیاز به بهبود زیرساخت های آن توسط بسته شدن شکاف دیجیتال.

که با توجه به پهنای باند فیبر انجمن (FBA) آخرین سالانه مصرف کننده استفاده از اینترنت مطالعه/گزارش انجام شده توسط شرکت تحقیقات بازار RVA.

مربوط به: تپه رهبران خواسته به تمرکز بر روی پشتیبانی محروم

RVA انجام یک نظرسنجی از 2000 آمریکا کاربران اینترنت به مدت دو هفته پایان مارس 9 و همچنین با استفاده از پهنای باند تست سرعت در آن پاسخ دهنده خدمات در طول رای گیری آنلاین.

“بسیاری از تعجب که اگر اینترنت را “شکستن” در طول این بیماری همه گیر. ولی با وجود شدت افزایش استفاده هر FBA که گفت: کنترل تست از تست مستقل شرکت “سام می داند” نشان می دهد تنها حدود 2% کاهش در سرعت از یک نقطه فقط قبل از همه گیر.

در این گزارش پیشنهاد شده است که نتیجه می توانست متفاوت باشد.

“به نظر می رسد روشن است که اگر همان شرایط از همه گیر و خاموش شدن رخ داده است چند سال پیش با با کیفیت بسیار پایین تر دسترسی باند پهن وجود دارد که به مراتب شدید تر از اثرات بحران است. همه گیر گسترش می توانست سریع تر داده می شود کمتر توانایی به عقب نشینی از سنتی, تماس, اقتصادی اثرات تقریبا به طور قطع می توانست اوج بوده است و سلامت روحی و روانی اثرات خواهد بود حاد تر.”

مرتبط با: COVID-19 بازدید بحران صنعت تلویزیون

این مطالعه نشان داد که بیش از نه در 10 گفت: اینترنت بود یا تا حدودی و یا بسیار مهم برای خانواده خود را با ویدئو کنفرانس یک عامل بزرگ است. مهم ترین پهنای باند استفاده در این بررسی نشان داده شد که ارتباط با خانواده و دوستان (33%) به دنبال اخبار و اطلاعات (24%) و سفارش غذا (20%). سرگرمی (19%) و کار و یا به دنبال کار (17%) آمد بعدی.

جالب است که تنها 4 درصد گفت: “آموزش و پرورش” و تنها 2 درصد گفت: “پزشکی از راه دور” هم از آن شده است یک تمرکز سیاستگذاران واشنگتن. سوال باز به پایان رسید پس از پاسخ دهندگان تا به حال به آمده تا با دسته بندی های خود را.

و در حالی که 25 درصد گفت: آنها جریان بیشتر از قبل ضبط شده سرگرمی محصول و حتی بیشتر (27%) گفت: آنها جریان بیشتر “کمتر حرفه ای تولید شده و مخاطب مواد” مثل زندگی جریان مذهبی, خدمات موسیقی, اجرای سخنرانی و یا تظاهرات.

که در آن این بررسی نشان داد برخی از مسائل بود و با در-صفحه اصلی سهمیه بندی و آنلاین زمان انتظار است که متنوع بین شهری و روستایی.

در بالاترین لایه که تمایل به بیشترین جمعیت شهری مناطق له از یک پنجم (18.7%) گفت که آنها انجام می دهند “قابل توجهی” سهمیه بندی استفاده از اینترنت در حالی که این تعداد 48 درصد بود برای پایین ترین لایه از خدمات که تمایل به overindex کمتر انبوه جمعیت.

وجود دارد یک شبیه دیجیتال تقسیم بر زمان نهفتگی با ردیف بالا کاربران خدمات برآورد حدود پنج ساعت در هفته در زمان از دست رفته در مقابل 11 ساعت برای پایین ترین لایه از خدمات.

“ما فرض است که با کیفیت بالاتر دسترسی پهن باند است که به سادگی در حال حاضر در دسترس برای بسیاری از کسانی که در کم تراکم مناطق گفت:” مطالعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>