دفتر تحقیقات فدرال است که در جستجوی یک گمشده, تنسی, کودک نو پا است که مقامات می گویند در گذشته دیده می شد در ماه دسامبر.

ساناز Boswell, a 15-ماه-پیر دختر از Blountville بود گزارش از دست رفته توسط خانواده او تا فوریه. 18. تنسی دفتر تحقیقات صادر Amber Alert روز بعد به درخواست Sullivan County Sheriff ،

“این است که بر خلاف هر چیزی من تا کنون دیده اند” گفت: Sullivan County Sheriff جف Cassidy, توضیح طبیعت پیچیده تر از یک مورد که در آن محققان را دریافت کرده اند متضاد و اطلاعات نادرست است.

TBI سخنگوی لسلی ارهارت روز یکشنبه گفت که اف بی آی بوده است کمک TBI و شهرستان سالیوان در این تحقیقات پس از کهربا هشدار صادر شد چهارشنبه.

بررسی دهانه دو کشور است.

ویلیام McCloud, 33, و آنجلا Boswell, 42, که, گم, مادر بزرگ دختر دستگیر شدند جمعه در فراری حکم در کارولینای شمالی. این جفت ارز خواهد بود مسترد برای تنسی بخشند. لوگان کر سخنگوی ویلکس شهرستان کلانتر دفتر در کارولینای شمالی.

آنجلا Boswell و McCloud به اتهام رانندگی یک ماشین به سرقت رفته است که مقامات قبلا گفته شد در ارتباط با ساناز مورد.

اجرای قانون گفت: دختر گم شده مادر درگیر شد در یک botched فروش خودرو که گفته شد در نهایت سرقت خودرو.

Boswell پدر بزرگ شد و در نهایت کسی که گزارش گم شده خود را, گفتن گروه خدمات کودکان است که برخی از اعضای خانواده تا به حال دیده می شود او در دو ماه.

مورد ارجاع شد به سالیوان شهرستان کلانتر, راه اندازی یک بررسی.

پاداش می رسد $56K به عنوان مقامات احتیاط در مقابل مرموز GoFundMe

یکشنبه, پاداش در مجموع $56,000 شده است برای ارائه اطلاعاتی که منجر به ساناز امن بازگشت. کسیدی خود قرار داده $1,000 نسبت به آن همراه با چند محلی کسب و کار و افراد است.

تصنیف بهداشت متعهد شده است $25,000 به سمت پاداش استخر همراه با دو نفر به نام تامی Boswell Sr. و تامی Boswell جونیور که ارائه شده 10000 $در هر. این معلوم نیست که آیا این دو نفر هر گونه ارتباط با ساناز خانواده است.

اما کلانتر, روز یکشنبه همچنین هشدار داد در برابر آنلاین جمع آوری کمک های مردمی حساب ظاهرا راه اندازی نمایندگی خود را اما که با اجرای قانون آژانس وابسته نیست.

“این سالیوان شهرستان کلانتر دفتر تعیین نشده است و GoFundMe حساب است و نه مجاز هر کسی که برای ایجاد یک طرف آن” گروه نوشت و در آن Facebook صفحه.

“ما آگاه هستند از یک حساب کاربری که کسی را راه اندازی و پرس و جو ساخته شده به GoFundMe در اشاره به آن است.”

در بعد از ظهر یکشنبه از آن به نظر نمی رسد غیر مجاز جمع آوری کمک های مالی تلاش شد و هنوز هم فعال در GoFundMe.

این معلوم نیست که در پشت صفحه و یا اینکه آیا کلانتر, دریافت پاسخ در مورد آن.

مقامات دریافت اطلاعات متناقض در زمانی که کودک نو پا گذشته دیده می شود

اجرای قانون است گفت: ساناز که 2 پا قد بلند و موهای بلوند گذشته دیده می شود پوشیدن صورتی tracksuit کفش صورتی و صورتی تعظیم.

TBI در ابتدا گفت: این کودک تا به حال دیده شده است و پس Dec. 26 اما مقامات روز جمعه گزارش شد که در آن به احتمال زیاد او گذشته بود توسط یک پرستار بچه در دسامبر. 10 یا 11.

ساناز مادر مگان Boswell است که حضانت کودک است. پدرش اتان پری در ارتش مستقر در لوئیزیانا. هر دو کودک و پدر و مادر کسانی هستند که ازدواج نکرده اند درگیر در این تحقیقات کسیدی گفت.

مقامات خواسته اند هر کسی با اطلاعات در مورد ساناز Boswell برای تماس با سالیوان شهرستان کلانتر دفتر در 423-279-7330 یا TBI در 1-800-TBI-پیدا کردن.

رسیدن به ناتالی آلیسون در nallison@tennessean.com. او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im