FCC می خواهد به حل و فصل دیجیتال تقسیم تشویق نوآوری ایمنی و روند اصلاحات به عنوان آن را با تمرکز بر طیف حراج ارزش

کمیسیون ارتباطات فدرال گفت: این نیاز به $481.59 میلیون دلار برای انجام عملیات خود را در سال آینده فقط 0.3% از سال مالی جاری و منعکس کننده انتظار می رود افزایش در درآمد حاصل از طیف حراج هزینه. در میان قابل توجه خطوط آیتم در سال مالی 2021 طرح بودجه که FCC پرده برداری کرد روز دوشنبه (Feb. 10) بود $134.5 میلیون درخواست برای طیف حراج قدرت افزایش نزدیک به 2 میلیون دلار (حدود 1.5%) از سال جاری است.

FCC را 2021 درخواست بودجه همزمان با انتشار کاخ سفید را $4.8 تریلیون پیشنهاد به کنگره برای سال آینده برنامه ریزی هزینه. دولت طرح شامل افزایش بودجه در وزارت بازرگانی سازمان به سرعت 5G و هوش مصنوعی است.

به عنوان بخشی از بودجه خود را پیشنهاد FCC ذکر شده چهار “اهداف استراتژیک برای 2021” با شروع اهداف “بسته شدن شکاف دیجیتال” و “ترویج نوآوری است.” اهداف آن نیز شامل “حمایت از مصرف کنندگان و امنیت عمومی” و “اصلاح FCC فرایندهای” که آن را تعریف می کند به عنوان تلاش برای “نوسازی و ساده [آژانس] عملیات و برنامه ها.”

به طور کلی FCC گفت: آن را به انجام کسب و کار خود را با همان سطح نیروی انسانی (1,448 مردم) که آن را در حال حاضر استخدام. آن را شکست خود پیشنهاد بودجه سطوح عمده برای ادارات و عملیات به شرح زیر است:

به عنوان اولیه آن هدف استراتژیک (بسته شدن شکاف دیجیتال) FCC گفت: آن را “توسعه یک محیط نظارتی برای تشویق بخش خصوصی به ساخت و حفظ و ارتقاء نسل بعدی شبکه های به طوری که مزایای ارتباطات پیشرفته خدمات در دسترس هستند برای همه آمریکایی ها است.” که به “استخدام موثر و کارآمد به منظور تسهیل استقرار و دسترسی مقرون به صرفه به پهنای باند” که در مورد کسب و کار برای سرمایه گذاری های زیربنایی وجود ندارد.”

شمارش حراج درآمد

این کمیسیون اشاره کرد که در آن به روزترین برنامه حراج “تولید شده بیش از $117 میلیارد دلار برای دولت با استفاده از” هزینه “کمتر از $2.1 میلیارد یا 1.7 درصد از کل مزایده درآمد.”

طرح بودجه اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانونی موارد دستور کار “است که مربوط به FCC” و “طراحی شده برای بهبود مدیریت طیف و نمایندگی صدا و سیاست های اقتصادی.” در آن نقاط به برنامه ریزی برای “جدید قدرت را به استفاده از دیگر مکانیسم های اقتصادی مانند هزینه به عنوان یک طیف ابزار مدیریت.”

“FCC خواهد بود مجاز به تنظیم هزینه های کاربر در unauctioned تجاری طیف مجوز بر اساس طیف-اصول مدیریت” با توجه به 163-صفحه FCC سند بودجه. “هزینه خواهد بود مرحله به مرحله و در طول زمان به عنوان بخشی از یک جریان rulemaking روند تعيين نرم افزار مناسب و سطح هزینه. هزینه مجموعه های برآورد شده برای شروع در سال 2021 و مجموع $4.0 میلیارد دلار از طریق 2030.”

این کمیسیون توضیح داد که در آن نیاز به بودجه در درخواست سطوح “به ادامه پس از پخش تشویقی حراج (BIA) کار مربوط به repacking و reimbursing پخش و MVPDs [چند تصویری برنامه نویسی توزیع کنندگان] خود را برای هزینه های جابجایی برای اجرای نتایج بیا و همچنین گسترش آن برنامه شامل شرایط جدید موجود در بازپرداخت گسترش عمل می کنند.”

همچنین گفت که سطح بودجه را “بهبود آن برنامه مزایده زیرساخت در آماده سازی برای آینده مزایده” و در نتیجه کمک به آن را به انجام اضافی مزایده را بیشتر طیف در دسترس برای نسل بعدی خدمات بی سیم.” آن همچنین با اشاره به نیاز به پیاده سازی ری BAUM عمل (Repack امواج رادیو و تلویزیون بازده بهتر دسترسی برای کاربران از خدمات مدرن) 2018 را که بیشتر طیف در دسترس برای تلفن همراه و ثابت بی سیم پهن باند.

آماده شدن برای حرکت HQ

FCC تایید کرد که قصد دارد برای حرکت به مقر جدید در 45 L خیابان NE (شمال کاپیتول هیل) در ماه ژوئن سال جاری به عنوان مجاز در بودجه های قبلی است. هزینه انتقال (حدود 68 میلیون دلار) خواهد آمد از “هر دو هزینه های نظارتی و مزایده های برنامه بودجه.”

5G بيشترین در دستور کار وزارت بازرگانی

به طور جداگانه وزارت بازرگانی بخش از کاخ سفید طرح بودجه مجرد از ارتباطات و اطلاعات ملی دولت اختصاص آن 25 میلیون دلار “برای نوسازی طیف مدیریت سیستم” و در نتیجه فعال کردن ایالات متحده “به نحو برآورده صنعت نیاز به اضافی طیف و آماده شدن این کشور برای انتقال به 5G.”

NTIA خواهر آژانس در DoC, موسسه ملی استاندارد و تکنولوژی (NIST) خواهد بود اختصاص داده شده $718 میلیون دلار “برای پیشبرد ایالات متحده نوآوری و توسعه فن آوری” به عنوان بخشی از “همه از دولت رویکرد” برای ایجاد رهبری ایالات متحده در نسل بعدی ارتباطات (به خصوص نسل پنجم 5G) بی سیم و هوش مصنوعی پیشرفته ساخت. این مبلغ دو برابر نیست قبل از AI بودجه “به منظور سرعت بخشیدن به توسعه و تصویب هوش مصنوعی فن آوری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net