FCC می افزاید: تاسیسات معافیت, تمدید مهلت

FCC گفته است که ساخت آن را آسان تر برای تازه بیکار با توجه به همه گیر به واجد شرایط برای یارانه, خدمات پهن باند. در همان زمان آن را تمدید تعدادی از تاسیسات مرتبط با چشم پوشی داده در جریان همه گیر.

Realted: همه گیر اسپرز Deregulatory سی

مصرف کنندگان در پزشکی یا تغذیه کمک برنامه های واجد شرایط برای تاسیسات ماهانه تخفیف در خدمات می تواند به عنوان افرادی که می توانند نشان می دهد در سه ماه متوالی از بیکاری است. پس از همه گیر ترین-کار مرتبط با ضرر و زیان شده اند به مراتب کمتر از کسانی که سه ماه FCC Wireline رقابت اداره لغو کرده است که اسناد و مدارک مورد نیاز حداقل تا 30 ژوئن.

مرتبط با: FCC نمی خواهد رها مشکوک تاسیسات Subs

“COVID-19 موضوع تاثیر مخربی بر اقتصاد ما” گفت: FCC رئیس Ajit Pai, در بیانیه ای. “میلیون ها نفر از آمریکایی ها شغل خود را از دست و این مهم است که آنها را به اتصال آنها نیاز به درخواست برای شغل جدید را به کلاس های آنلاین و یا دریافت مراقبت های پزشکی از طریق پزشکی از راه دور. من خوشحالم که ما در حال اعطای این کمک امروز کمک خواهد کرد که کسانی که ممکن است تنها به تازگی تبدیل شدن به واجد شرایط برای تاسیسات به ثبت نام برای این برنامه و اقامت متصل به حیاتی پهن باند و تلفن خدمات در طول بیماری همه گیر.”

این Wireline اداره منظور نیز تمدید چشم پوشی مرتبط با تاسیسات recertification, reverification عمومی د-ثبت نام و استفاده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>