FCC تایید چارچوب CBRS باند حراج

FCC رای جمعه (Feb. 28) برای ایجاد قوانین برای رقابتی حراج طیف 3.5 GHz band, هنوز گام دیگری در FCC مسابقه به 5G.

رای به اتفاق آرا و جلب ستایش از برخی محافل برای سازش تصمیم به تغییر پیش نویس پیشنهاد برای محدود کردن مجوز حراج به شهرستان, به اندازه, به جای بسته نرم افزاری آنها را به بزرگتر CMA (تلفن همراه در بازار مناطق) که می تواند مورد علاقه بازیکنان بزرگتر است.

مرتبط با: FCC می گوید 5G خدمات خوب به آن بروید

حراج برنامه ریزی شده است برای شروع ژوئن 25 و امکانات ترین مجوز تا کنون برای پیشنهاد در یک حراج–22,631.

کمیسر Michael O’Rielly بود که نقطه فرد مورد خطاب مجوز سازش در اظهارات خود از افتا.

“[W]e تصمیم به دنبال گزینه CMA-سطح مناقصه بسته همانطور که قبلا پیشنهاد شده,” او گفت:. “در حالی که من باقی می ماند ديپلمات با استدلال در برابر آن را باید به حساب دیدگاه ها و از همه پتانسیل مناقصه. کاهش به دنبال بسته های مناقصه در اینجا باید کمک به آرام کردن آب برای هر گونه باقی مانده شاکيان بدون تغییر حراج مشارکت و یا نتایج.”

کمیسر جسیکا Rosenworcel که اغلب انتقادی از FCC جمهوری خواه اکثریت طیف-پاکسازی روش و جدول زمانی برخی از کلمات دلگرم کننده قبل از اضافه کردن نیش در دم.

مرتبط: منشور حرکت سریع در CBRS

او به نام رای “یک نقطه عطف بزرگ در ایالات متحده طیف

سیاست” و “رادیکال—یک چارچوب برای به اشتراک گذاری است که می تواند طیف کمبود به فراوانی. که بسیار سرد است.” نیش بود که او گفت: FCC شده بود همینگ و hawing به جای اقدام و آن لحظه ای بود تلخ و شیرین به دلیل آن را باید اتفاق افتاده است خیلی دیر.

مورد تایید جمعه:

1. “تصویب صعودی ساعت حراج فرمت که مناقصه خود را نشان می دهد تقاضا برای generic مجوز بلوک در شهرستان های خاص به عنوان افزایش قیمت (مجوز خواهد شد به صورت پویا اختصاص یک کانال خاص با فرکانس هماهنگ کننده شناخته شده به عنوان طیف سیستم های دسترسی);

2. “مجوز مناقصه در یک شهرستان-توسط-county اساس و اجازه می دهد تا در مناقصه به پیشنهاد برای بیش از چهار generic بلوک طیف در هر شهرستان;

3. “تکنولوژی برای اولین بار در یک کمیسیون طیف حراج یک “فعالیت حد بالایی” برای کاهش احتمال از دست دادن پیشنهاد مناقصه واجد شرایط بودن در شرایط خاص و

4. “تصویب مناقصه اعتباری کلاه از 25 میلیون دلار برای کسب و کارهای کوچک و 10 میلیون دلار برای روستایی ارائه دهندگان خدمات و همچنین به عنوان یک 10 میلیون دلار کلاه کلی مقدار مناقصه اعتبارات است که یک کسب و کار کوچک پیشنهاد ممکن است به برنده مجوز در بازارهای کوچکتر.”

FCC رای دادند 3-1 در امتداد خط حزب Oct. 23, 2018 به تغییر قوانین در مجوز برای 3.5 GHz (شهروندان پهنای باند Radio Service) باند را به آن را جذاب تر برای ارائه دهندگان خدمات 5G که شامل عملیات کابل به دنبال خود پهن باند تلفن همراه بازی. تغییر صورتحساب به عنوان یک راه برای افزایش میزان سرمایه گذاری در این گروه و ترویج استفاده کارآمد تر از جمله برای 5G.

NCTA-اینترنت و تلویزیون, انجمن, ستایش حرکت می کند اما می خواستم بیشتر.

“NCTA همچنین از تصویب روش حراج برای 3.5 GHz band که در آغوش مناقصه راست-اندازه مجوز به مجموعه حراج 105 تا برای موفقیت” آن را گفت. “ما می خواهیم این کمیسیون به نوبه خود توجه خود را در حال حاضر به اواسط باند خط لوله بدون مجوز استفاده و نگاه به جلو به همکاری اقدام در 5.9 و 6 GHz باند.”

آن را در تلنگر از خانه انرژی و تجارت رئیس کمیته فرانک Pallone (D-N. J.) در FCC نظارت شنوایی که باعث شد رئیس Ajit Pai به سیگنال جریمه شد. این کنگره بود که جریمه شد که پیشنهاد او این بود که با این مقدار.

“امروز متوجه توسط FCC تایید آنچه که من گفته اند که از آغاز — حامل یک وظیفه برای حفاظت از مصرف کنندگان در زمان واقعی اطلاعات محل و FCC باید اجرای این قانون به منظور حفاظت از ایمنی شخصی از مصرف کنندگان در سراسر کشور,” او گفت:. “در حالی که من خوشحالم که FCC در نهایت پیشنهاد جریمه برای این فاحش رفتار نشان دهنده آن کمی بیشتر از هزینه انجام کسب و کار برای این حامل. بیشتر این کمیسیون است که هنوز هم یک راه طولانی از جمع آوری این جریمه و برگزاری این شرکت به طور کامل پاسخگو. من ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر این موضوع مهم است.”

“ما تحسین FCC برای ادامه حرکت رو به جلو با ساخت این اواسط گروه طیف در دسترس برای استفاده های تجاری” گفت: AT&T EVP جوآن مارش. “این کمیسیون است به تقدیر می شود برای کار مشترک در سراسر سازمان های دولتی و صنعت بی سیم به توسعه طیف های منحصر به فرد راه حل های که با ظرفیت دولت امتیازهای حالی که اجازه جدید با مجوز و بدون مجوز کاربران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>