FCC مجاز است بیش از $240 میلیون در روستایی پهنای باند یارانه برای برنده مزایده در نه متحده است. کسانی که شامل نیویورک که در آن FCC مورد انتقاد قرار گرفته در برخی از محله های بیش از تصمیم گیری که در آن جدید روستایی پهنای باند buildout بودجه نمی خواهد رفتن به مکان های دیگر پول از کشورهای دیگر و یا پهنای باند یارانه برنامه ها (مانند کسانی که از USDA) در برخی مناطق نیویورک به عنوان یک نمونه قابل توجه است.

پول نهم تخصیص ناشی از 2018 اتصال امریکا صندوق (CAF) فاز دوم حراج. 2018 حراج اختصاص داده شده $1.488 میلیارد دلار با هدف رسیدن به 700,000 unserved خانه در 10 سال آینده.

“بودجه بودن مجاز در نیویورک موج سوم از تطبیق بودجه ارائه شده از طریق FCC را همکاری با دولت جدید نیویورک پهنای باند برنامه” FCC با اشاره به در اعلام مجوز.

دیگر کشورهای divvying تا گلدان هستند آرکانزاس, ایلینوی, ایندیانا, کانزاس, ماساچوست, میسوری و اوکلاهما و وایومینگ (نگاه کنید به جدول زیر).

مرتبط با: هالی به دنبال وضعیت میسوری پهنای باند Buildout

میسوری نیز قابل توجه نام در لیست. سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) نوشت: FCC صندلی Ajit Pai تنها روز قبل (فوریه. 12) به درخواست برای وضعیت پهنای باند buildout پول برای دولت است.

FCC در حال حاضر ارائه یک پاسخ. برنده ارائه دهندگان مجبور به ساخت 40 درصد از خانه های خود در عرض سه سال و همه آنها توسط شش سال.

“امروز اعلام کرد که یک گام مهم دیگر در تلاش های ما برای بستن شکاف دیجیتال و اتصال روستایی آمریکایی با, اقتصادی, بهداشت و درمان, و فرصت های آموزشی ساخته شده ممکن است با سرعت بالا در باند پهن” گفت: Pai, در بیانیه ای. “در اوایل این هفته, من تا به حال این فرصت را به دیدن دست اول چقدر بودجه ارائه شده از طریق FCC را اتصال امریکا صندوق فاز دوم حراج است که با داشتن یک تاثیر مثبت بر باد رود رزرو هندی در روستایی در ایالت وایومینگ. و بودجه ما اجازه امروز را همان کسانی که منافع و اتصال روستایی بیشتر آمریکایی ها با دیجیتال فرصت است.”

مرتبط با: FCC دست بیشتر CAF دوم یارانه پول

FCC تحت فشار است از کاپیتول هیل برای پیدا کردن پول بیشتر برای مناطق روستایی پهنای باند از جمله از آینده 5G مزایده طیف و همچنین به آمده تا با اطلاعات بهتر در جایی که پول باید قرار داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im