FCC افزایش 2020 Telehealth بودجه حدود 200 میلیون

پیش بینی یک افزایش در تقاضا برای telehealth بودجه–آن FCC را 200 میلیون دلار در COVID-19-مربوط به مراقبت در قانون بودجه است که در حال حاضر صحبت برای–FCC با اشاره به پنج شنبه (30 ژوئن) است که تقریبا وجود دارد که بسیار بیشتر در دسترس است اگر مورد نیاز است.

COVID-19 مربوط به پهنای باند بودجه لایحه معرفی شده

FCC قرار داده و از انتشار آن گفت: افزایش بهداشت و درمان روستایی در برنامه بودجه برای سال 2020 گفتن وجود دارد تا $197.98 میلیون در unspent بودجه ای که از صندوق خدمات جهانی یارانه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

این Wireline رقابت اداره گفت: آن را به حال کارگردانی جهانی خدمات اداری شرکت که نظارت بر میلیاردها دلار در ارتباطات از راه دور یارانه, برنامه های را که پول در دسترس برای بودجه سال 2020.

مرتبط: بهداشت ، سالیوان انتقاد FCC آلاسکا Telehealth Clawback

فعلی صندوق بود در پوش $604.76 میلیون برای سال 2020 اما با unspent بودجه اضافه شده یک رکورد $802.74 در دسترس خواهد بود.

FCC رئیس Ajit Pai با اشاره به fortuitousness از FCC را در سال 2018 “را به اطمینان حاصل شود که روستایی برنامه مراقبت های بهداشتی بهتر منعکس نیازهای و پیشرفت در متصل مراقبت,” او گفت:. “به آینده نگاه ما به ارائه دهندگان بیشتر یقین با تنظیم کلاه سالانه تورم و اجازه می دهد بودجه استفاده نشده از سال های گذشته انجام می شود به جلو” بودجه که او در حال حاضر به نام مهم در مبارزه با COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>