FCC رئیس Ajit Pai 6 GHz پیشنهاد تساوی جمعیت

FCC رئیس Ajit Pai پیشنهاد اجازه می دهد تا بدون مجوز استفاده از کل 6 گیگاهرتز باند طیف جلب جمعیت شنبه 1).

او قصد دارد برای رای دادن در این مورد در مارس 23 جلسه و یا اگر آن را یکی دیگر از COVID-19-محور تلفنی جلسه به احتمال زیاد رای دادند و کمی قبل از آن.

Pai گردش مورد چهارشنبه پیشنهادی رای دهند.

“ما خوش آمدید این کمیسیون تلاش برای استفاده از 6 GHz band به پیشرفت نسل بعدی superfast Wi-Fi را در حالی که حفاظت از کاربران موجود گفت:” NCAT-اینترنت و تلویزیون انجمن. “همانطور که ما از یادگیری از راه دور با استفاده از پزشکی از راه دور, خدمات, اقامت و بازی آنلاین این طیف گروه مهم خواهد بود به ارائه سرعت بالا اتصالات که تقریبا هر مصرف کننده متکی هستند. ما مشتاقانه منتظر به کار با رئیس, کمیسیون, و کارکنان برای پیشبرد این مورد است که ما را قادر خواهد ساخت شبکههای Wi-Fi به نگه دارید تا با به طور قابل توجهی در حال رشد تقاضا از زندگی دیجیتالی ما.”

مرتبط: O’Rielly, Rosenworcel سیگنال CTIA 6 GHz پیشنهاد نیست راه رفتن

Wifi داد که اعضای آن عبارتند از: کابل ops به دنبال بیشتر بدون مجوز طیف خود را برای نقاط داغ بود کف.

“Wi-Fi داد ستایش FCC رئیس Pai در اهمیت تصمیم برای حفظ آمریکا رهبری تکنولوژیکی به حداکثر رساندن نفع عمومی از 6 GHz طیف منابع و از بند باز کردن قدرت از همه جا Wi-Fi با حرکت پیش رو با 6 GHz سفارش” گروه گفت. “تضمین های لازم بدون مجوز دسترسی به طیف بسیار مهم است برای Wi-Fi–که در حال حاضر بیش از هر زمان–ما را نگه می دارد متصل پشتیبانی از ما ارتباطات زیرساخت و ارائه عمده مزایای اقتصادی است. Wi-Fi داد و اعضای آن در حال آماده تحویل جدید 6 GHz با استفاده از موارد و اصرار این کمیسیون برای حمایت از رئیس پیشنهاد.”

“Wi-Fi صنعت سپاسگزار FCC رئیس Pai جسورانه رهبری با هدف تبدیل ما متصل تجربه برای نسل بعدی” اضافه شده داد رئیس جمهور ادگار فیگوئروا. “صنعت ما آمادگی خود را برای تحویل در رئیس Pai انتظار “سود زیادی به مصرف کنندگان و مبتکران در سراسر کشور.”

“اینتل ستایش FCC برای باز کردن 6 GHz طیف باند بدون مجوز عملیات که به طور قابل توجهی بهبود Wi-Fi برای همه آمریکایی ها گفت:” گرگوری برایانت EVP و مدیر کل اینتل مشتری محاسبات ،

“ما از FCC را تلاش برای نیمه پایین تر از 6 گیگاهرتز باند موجود به صورت بدون مجوز استفاده و ادامه خواهد داد به کار از نزدیک با کمیسیون برای اطمینان از دقیق برای حمایت از دارای مجوز و در حال حاضر خدمات موجود در گروه گفت:” CTIA EVP براد Gillen. “در حالی که FCC انجام داده است یک کار قابل توجه آزاد کردن بحرانی مجوز طیف برای 5G, ایالات متحده آمریکا چهره یک رشد اواسط باند کسری. ضروری است که FCC و دولت توسعه یک نقشه راه برای بستن این کسری بودجه قبل از حرکت به جلو با برنامه ای به دور از کامل 1200 مگاهرتز در 6 GHz band و بیشتر در حد ما چند گزینه های باقی مانده.”

“در طول چند سال گذشته من شنیده ام از کارآفرینان و نوآوران بحث

چگونه چشمگیر تاثیر خواهد بود از رها کردن چنین بزرگ بدون مجوز تخصیص

با هفت 160 مگا هرتز کانال گفت:” کمیسیون Michael O’Rielly. “من نمی توانم صبر کنید برای دیدن و استفاده از خدمات جدید و ایده های رو به جلو آورده به دلیل کار ما در اینجا. نتیجه اطلاع ثانوی که باید انجام شود در این سال باید ارائه پیشرفت های بیشتر و قابلیت های.

“امروز اقدام به اجازه همه 1200 مگا هرتز باند برای استفاده بدون مجوز

خدمات بدان معنی است که پیشنهادات [CTIA تا به حال یکی از آنها] به مجوز بخش از گروه پذیرفته نشده بودند. من به طور کامل پشتیبانی این نتیجه اما من نیز باقی می ماند به طور کامل متعهد به شناسایی دیگر اواسط گروههای دارای مجوز خدمات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>