FCC (مشروط) OKs اول اتوماتیک IP Captioning

FCC را مصرف کننده و دولتی امور دفتر داده است مشروط گواهینامه به صورت خودکار گفتار-تکنولوژی تشخیص به ارائه زیر نویس تماس برای افراد ناشنوا و کم شنوا.

گرفتن که متهور بود MachineGenius. اگر آن را در تابه, کردن, این فن آوری می تواند جایگزین انسان دستیاران در حال حاضر به کار برای IP های مزبور خدمات تلفن (IP CTS).

در ژوئن 2018 FCC نشان داد که به صورت خودکار تشخیص گفتار می تواند یک “انسان” راه را برای تحویل زيرنويس خدمات تلفن.

مشروط گواهینامه به این معنی است که MachineGenius می توانید مخابرات سرویس رله (TRS) بودجه در انتظار بلند کردن اجسام از وضعیت مشروط. FCC به مطمئن شوید که این تکنولوژی در واقع ملاقات (و یا پیش افتادن) FCC حداقل استاندارد است که در آن می گوید آن انتظار دارد به صورت زیر تست شده است.

“اغلب ما پیدا کرده اند که فن آوری می تواند مهم ارائه راه حل برای چالش های حصول اطمینان از در دسترس بودن و قابلیت اطمینان از در دسترس ارتباطات” گفت: FCC رئیس Ajit Pai. “ما امیدواریم که این ابزار کمک خواهد کرد که پل ارتباطی تقسیم در حالی که جلسه ما الزامات سختگیرانه است.”

MachineGenius استخدام یک برنامه است که می تواند نصب شده بر روی WiFi و یا داده های تلفن همراه-دستگاه را فعال کنید.

در آنچه که می تواند به نام جان هنری در مقابل بخار تمرین تست FCC را مقایسه عملکرد تست و پیدا MachineGenius’ کلمه میانگین نرخ خطا شد “قابل توجهی” کمتر از کسانی که از ارتباطات انسانی دستیاران به عنوان به طور متوسط عنوان به تاخیر می اندازد.

FCC همچنین گفت که MachineGenius ایجاد کرده است که آن را قادر به نگه داشتن زبان اشاره آمریکایی (ASL) مکالمات محرمانه و دست زدن به تماس های اضطراری در FCC قوانین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>