FCC کنگره کار در آزاد کردن دستگاه دلار


FCC نیاز سازمان به صندوق پزشکی از راه دور آموزش از راه دور با تکنولوژی

FCC رئیس Ajit Pai کار کرده است با کنگره راه برای استفاده از دولت پول یارانه برای دستگاه های خانگی توسط معلمان و دانش آموزان و بیماران است.

FCC در تلاش است به کمک مالی به آموزش از راه دور و پزشکی از راه دور فن آوری در طول coronavirus بحران است اما مجاز به انجام این کار.

یک سخنگوی رئیس شفافی در بیانیه خود روز شنبه که او را در حال همکاری با کنگره برای آزاد کردن پول به عنوان به خوبی به عنوان یک طرح پزشکی از راه دور.

مرتبط: پنج تلویزیون بخش نهفته COVID-19

“رئیس و FCC کارکنان شده است در گفتگو با رهبران کنگره و کارکنان از هفته گذشته برای به دست آوردن بودجه برای خانه دستگاه برای استفاده توسط معلمان و دانش آموزان و بیماران که ارتباطات عمل می کند و نه اجازه FCC به یارانه” گفت: FCC سخنگوی برایان هارت.

“پزشکی از راه دور برنامه آزمایشی خواهد بود به سرعت مستقر شده و به طور قابل توجهی گسترش برنامه در امتداد خطوط از ما متصل مراقبت rulemaking,” او گفت:. “و از راه دور آموزش برنامه آزمایشی را ارائه می کنند از راه دور قابلیت یادگیری در خارج از کلاس درس است که یک گام مهم توجه به این که مدارس در حال سازندگان: برای هفته ها و شاید ماه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>