FCC: COVID-19 تست های مربوط به Robocalls, متن, مجاز

FCC تایید کرده است که برخی از COVID-19-مربوط به تماس ها و متون سقوط یک استثنا برای این تلفن, قانون حمایت از مصرف کننده (TCPA) حفاظت در برابر ناخواسته robocalls.

در روشن شدن صادر سه شنبه (28 ژوئیه) FCC مصرف کننده دولتی و امور بین الملل robocalls و متون ساخته شده “نمایندگی تجاری, آزمایشگاه های بیمه سلامت و پزشکان و داروخانه ها (بهداشت اشخاص)” است که برقراری ارتباط است که مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و آنها را به اطلاعات و [به آنها] اطلاعات در اهدای پلاسما سقوط یک TCPA اورژانس “استثنا” و نیاز نیست قبل از رضایت.

اورژانس استثنا امر به تماس های ساخته شده و مؤثر بر سلامت و ایمنی مصرف کنندگان و به وضوح COVID-19 تست خواستار پر کردن این لایحه است. اما این اداره تصریح کرد که تماس های حاوی تبلیغات و خدمات تلفنی و یا تلاش برای جمع آوری بدهی “حتی اگر چنین بدهی ناشی از بیماری های مرتبط با سلامت, مراقبت از درمان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>