به نقل از اطلاعات جدید دفتر اقتصاد و تجزیه و تحلیل

FCC گفت که شکاف دیجیتال تنگ شده تحت دو سال اول FCC صندلی Ajit Pai را پاسداشت.

که با توجه به داده ها از FCC جدید دفتر اقتصاد و تجزیه و تحلیل و اعلام شد در همان روز در کاخ سفید بود شعار یک گزارش جدید در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های اقتصادی, از جمله گفت که تنظیم شده بود پنهان مالیاتی بنابراین deregulatory سیاست-مانند کسانی که دنبال Pai FCC شده اند مترقی است.

با توجه به FCC از دسامبر 2016 تا دسامبر سال 2018 تعداد زیادی از آمریکایی ها بدون هیچ گونه گزینه برای حداقل 250 مگابیت در ثانیه/25 مگابیت در ثانیه “کاهش یافت” از 74 ٪ –از 181.7 میلیون به 47 میلیون نفر است. در همان زمان تعداد با “هیچ گزینه” برای حداقل 25/3 مگابیت در ثانیه FCC فعلی آستانه با سرعت بالا کاهش 30% از 26.1 میلیون به 18.3 میلیون.

که بر اساس داده ها برای هر دو ثابت و تلفن همراه باند پهن استقرار و سرعت به عنوان Dec. 31, 2018.

“اولویت من در FCC است که به گسترش پهنای باند استقرار و ارائه تمام آمریکایی ها با دیجیتال فرصت و ارقام ما در حال انتشار امروز نشان می دهد که یک بار دیگر ما را در مسیر درست هستند” گفت: Pai, در بیانیه ای. “در همان زمان, اما ما کار انجام نشده است. همین دلیل است که ما همچنان از تمرکز بر از بین بردن موانع قانونی به پهنای باند استقرار و اصلاح جهانی ما خدمات برنامه بودجه از جمله از طریق اجرای روستایی دیجیتال فرصت صندوق است.”

یک بخشی از این کار Pai به اذعان جمع آوری بهتر اطلاعات در جایی که پهنای باند است و نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de