FCC گسترش COVID-19 PSA حمایت ID چشم پوشی

گفت: ملی اضطراری باقی می ماند “منحصر به فرد” وضعیت

FCC یافته COVID-19 PSA حمایت ID چشم پوشی از طریق Aug. 31 گفت: این بیماری همه گیر است که یک وضعیت منحصر به فرد و در ادامه ملی اضطراری است.

پشت در مارس 3, FCC چشم پوشی آن تبلیغات افشای قوانین برای COVID-19 اطلاعیه های خدمات عمومی با استفاده از اهدا آگهی تجاری زمان تا 30 ژوئن.

آن گفت: آن را خواهد داد که در آن زمان است.

“در این زمان COVID-19 اضطراری ملی ادامه می دهد” رسانه ها اداره گفت: در گسترش چشم پوشی. “اگر چه بسیاری از ایالت ها باید برداشته ‘stay-at-home سفارشات از طریق های مختلف مرحله به مرحله بازگشایی روش محدودیت های بسیاری از جمله ‘اجتماعی فاصله’ اقدامات در اثر باقی می ماند با نامشخص جدول زمانی برای حذف آنها. فدرال و ایالتی و محلی باقی می ماند درگیر در برنامه ریزی چگونه به آنها اجازه خواهد داد که مدارس و کسب و کار و محلات به بازگشایی شده است. و حتی با شل شدن دولت محدودیت های بسیاری از کارفرمایان همچنان به حفظ مقدار از نیروی کار خود را کار از راه دور [که شامل FCC].”

و پس گفت: دفتر “با توجه به عدم وجود مواد تغییرات در شرایط اساسی اولیه اعطای چشم پوشی از حمایت های شناسایی مورد نیاز و سازگار با دیگر کمیسیون اقدامات مرتبط با این بیماری همه گیر در می یابیم که علت خوب وجود دارد به گسترش قبلا داده چشم پوشی از حمایت ما شناسایی مورد نیاز از طریق Aug. 31, 2020, در این وضعیت منحصر به فرد.”

معمولا یک تلویزیون نقطه شامل افشای که پرداخت می شود در هر زمان قوانین FCC. اما با کسب و کار توقیف حوادث لغو و اجتماعی فاصله بسیاری از تبلیغ کنندگان دیگر می توانید استفاده تجاری زمان آنها در حال حاضر خریداری شده از ایستگاههای رادیو و تلویزیون و به جای اهدای آن به استفاده از اطلاعیه های خدمات عمومی.

کسانی که اعلانات آگاهی عامه درمورد نمایش نام CDC یا دیگر بهداشت عمومی قدرت اصلی آگهی زمان خریدار می تواند اجرا گرفتار این قانون که نیاز به پخش به افشای خریداری شده که این زمان.

FCC اختیار به صرف نیاز اگر آن فکر می کند که می تواند در جهت منافع عمومی. رسانه ها اداره گفت که در مورد بود. “استفاده از چنین اهدا تبلیغات هم می تواند اجازه می دهد برای پخش متعدد اضافی اعلانات آگاهی عامه درمورد به جامعه در طول این ملی اضطراری و ارائه صرفه جویی در زندگی اطلاعات عمومی” آن گفت: در آن زمان از اولین چشم پوشی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>