FCC تمدید مهلت MVPD حقیقت-در-صدور دستور

با استناد به این بیماری همه گیر و MVPD بسیار مهم, نقش, FCC تصمیم به تمدید مهلت MVPD انطباق با حقیقت جدید در حسابداری و مدیریت regs لازم الاجرا توسط کنگره است.

اپراتورهای کابلی–NCTA-اینترنت و تلویزیون انجمن و ACA متصل–تا به حال به دنبال یک اورژانس فرمت نیز با استناد به COVID-19 هر چند برخی از برجسته تپه دموکرات خواستار شدند برای اجرای برنامه جمعه (3 آوریل) در حدود همان زمان FCC را رسانه ای اداره شد توضیح پسوند.

یک منبع آشنا با کسانی که دموکرات ” تفکر گفت که فرض آنها این تاخیر به دلیل coronavirus اضطراری و امیدوار هستیم این شرکت ها و FCC را پیاده سازی و آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“به عنوان ملت تکل COVID-19 گیر چند تصویری برنامه نویسی توزیع کنندگان (MVPDs) و ارائه دهندگان پهنای باند ثابت سرویس دسترسی به اینترنت در میان اشخاص است که جدایی ناپذیر به کمیسیون جاری در سراسر کشور تلاش برای حفظ آمریکایی مطلع و متصل

در طول این ملی اضطراری” گفت: رسانه های دفتر رئیس میشل کری. “به طوری که این ارائه دهندگان خدمات ممکن است تمرکز منابع خود را در این مهم تلاش ما ارائه انعطاف پذیری مناسب برای MVPDs و ارائه دهندگان پهنای باند ثابت, اینترنت, خدمات دسترسی به تعهدات خود تحت بیننده تلویزیون قانون حفاظت از 2019 (TVPA). به طور خاص توسط این منظور ما از ورزش در اختیار ما تحت TVPA به اعطای یک پتو فرمت تا دسامبر 20, 2020, از تاریخ موثر از حقیقت جدید در حسابداری و مدیریت مورد نیاز است.

این دستور نیاز به کابل و ارائه دهندگان خدمات ماهواره ای به فاش کردن تمام هزینه های قبل از جایگزینهای بالقوه ورود به سیستم در خط خال خال و اجازه می دهد برای 24 ساعت مهلت برای لغو بدون مجازات. این TVPA نیز نیاز به شفافیت بیشتر در الکترونیکی صورتحساب و ممنوع MVPDs از شارژ برای تجهیزات آنها فراهم نیست. قرار بود آن را برای رفتن به اثر ژوئن 20, شش ماه پس از تصویب این قانون به عنوان قانون مشخص شده است.

اما گفت: اعضای خود نیاز به تمرکز وقت و انرژی خود را در مبارزه با این بیماری همه گیر و shouldering اضافی پهنای باند بار از یک گشت و گذار در محل مردم NCTA و ACA متصل می شود گفت: FCC, آنها می خواهم حکم تاریخ به دسامبر افزایش یافته. 20. در واقع FCC خواسته در یک درخواست برای اظهار نظر در مورد این که آیا آن را باید گسترش آن به که تاریخ و NCTA گفت: بله, پس از آن اضافه شده یک علامت تعجب با این ویروس مربوط به درخواست اضطراری فرمت.

“ACA متصل استقبال FCC رسانه اداره تصمیم امروز برای تمدید شش ماه مهلت برای انطباق با حقیقت جدید در حسابداری و مدیریت مورد نیاز برای MVPDs و ارائه دهندگان پهنای باند مصوب در سال گذشته به عنوان بخشی از بیننده تلویزیون حفاظت از قانون” گفت: ACA متصل جمهور مت رقص لهستانی پولکا. “به عنوان ACA متصل توضیح داد: در یک مشترک پر کردن با NCTA و USTelecom ما عضو شده اند که سخت فشرده برای به دست آوردن لازم ارتقاء نرم افزار از صورت حساب خود فروشندگان در زمان برای دیدار با اصلی ژوئن مهلت حتی در غیاب COVID-19.

“ما تحسین FCC برای گسترش انطباق تاریخ بیننده تلویزیون حفاظت از قانون” گفت: NCTA در بیانیه ای. “این کمیسیون به موقع اقدام را قادر خواهد ساخت اپراتورهای کابلی به تمرکز بر روی وظایف حیاتی برای اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها متصل باقی می ماند در طول این بی سابقه COVID-19 بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>