FCC FTC تهدید به جلو و پلاگین در ادعایی COVID-19 کلاهبرداری Robocall تسهیل

FCC و کمیسیون تجارت فدرال باید تیمی را به سه نفر از VoIP ‘دروازه ارائه دهندگان آنها می گویند اجازه می دهد کلاهبرداری COVID-19 robocalls از خارج از کشور به سیل اضطراب عمومی گوشی های.

تکرار فشار FCC برای سرکوب COVID-19 Robocalls

FCC رئیس Ajit Pai و FTC رئیس جوزف سیمونز گفت که اگر این دروازه دهندگان بودند که شناسایی شده توسط یک کنسرسیوم از شرکت های تلفن مدیریت USTelecom را متوقف کند که جریان کلاهبرداری تلفنی, حال, حامل می تواند-و باید-شروع به مسدود کردن تمام ترافیک خود را.

“وقتی که می آید به کلاهبرداری robocalls اگر شما بخشی از راه حل شما بخشی از مشکل است. این تلفن شرکت ها نیاز به قطع کردن این ترافیک و محافظت از مصرف کنندگان از این کلاهبرداری گفت: Pai. “انتخاب ساده است: حرکت رو به جلو به عنوان مسئول ارائه دهندگان شبکه و یا خود را قطع از سیستم تلفن.”

مرتبط با: DOJ دادگاه می پرسد برای جلوگیری از ارائه دهندگان VoIP از تسهیل کلاهبرداری Robocalls

گفت: آنها مشغول به کار بود با وزارت دادگستری, FCC و FTC گفت که اگر کسانی که scammer دروازه نمی مطابق ظرف 48 ساعت دیگر شرکت های تلفن می توانید شروع به مسدود کردن تمام ترافیک خود را.

“FTC را نه به صورت غیر قانونی robocallers که آسیب های عمومی به خصوص در وسط یک بحران بهداشتی گفت:” جوزف سیمونز. “این نامه هشدار روشن است که ارائه دهندگان VoIP که به کمک غیر قانونی robocallers شکار ترس اطراف Coronavirus ها مستقیما در مناظر ما.”

گرفتن نامه هشدار–از هر دو FCC را اجرای اداره و FTC مصرف کننده حفاظت اداره شد ارائه دهندگان VoIP SIPJoin از Suffolk, ویرجینیا; Connexum نارنجی کالیفرنیا; و VoIP ترمیناتور/BLMarketing از Lake Mary, Florida.

نامه استناد یک پیشنهاد از یک مدتی COVID-19 “تست رایگان کیت” برای COVID-19 با تماس منشاء در فیلیپین و دوم ارائه تهویه مطبوع تمیز کردن خدمات به “مبارزه COVID-19” با تماس منشاء آن در پاکستان است.

FCC ساخته شده است که یک فشار بزرگ برای سرکوب غیر قانونی robocalls

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>