FCC می شود با هم, جدا, در سن COVID-19

FCC برگزار اجباری آن جلسه ماهانه از طریق مختصری تصویری-کمتر تماس تلفنی روز سه شنبه (31 مارس) با کمیسیون شماره گیری از صفحه اصلی و عمومی قادر به دسترسی به آن را بیش از یک هرگز-بیشتر-مهم اتصال باند پهن.

کمیسیون در حال حاضر رای به تصویب تمام دستور کار جلسه موارد و وقت خود را–جلسه به طول انجامید کمتر از 20 دقیقه–صرف شد بیشتر صحبت کردن در مورد این بیماری همه گیر و چگونه آنها را در این صنعت شد و برخورد با آن.

FCC رئیس Ajit Pai اشاره به 633 پهنای باند شرکت و 17 انجمن های صنفی که امضا به تعهد خود به حفظ و امریکا متصل در جریان بحران بهداشتی و FCC کارکنان که تا به حال نگه داشته و کمیسیون بالا و در حال اجرا و کار بیشتر از خانه است. او به پایان رسید با برخی از مشاوره: “سالم ماندن ایمن ماندن و ماندن در خانه.”

کمیسر Michael O’Rielly تنها وزن در به طور خلاصه گفت که او بود, دعا برای همه, ایمنی در روزانه. اما او باید یک درخواست. Pai منتشر شده یک آیتم برای رای ترکیب چارچوب برای صرف $200 میلیون اضطراری کنگره مجوز برای پزشکی از راه دور که در COVID-19 بسته کمک و جداگانه 100 میلیون دلار خلبان telehealth برنامه با استفاده از خدمات جهانی صندوق پول یارانه.

O’Rielly خواسته است که این موارد از هم جدا شوند به طوری که او می تواند رای اضطراری بسته اول و سپس نگاهی به زمان کمی بیشتر به دامپزشک آزمایشی برنامه مورد.

دموکراتیک کمیسر جسیکا Rosenworcel صحبت در مورد اضطراب از برخورد با این بیماری همه گیر اضطراب او گفت: سخت بود برای قرار دادن به کلمات هر چند او کاملا فصاحت. “این یک بی رحمانه همه گیر است که سقوط اقتصاد ما و پر ما بیمارستان ها و خالی ما فضاهای عمومی و آزمایش ما ارتباطات مانند هیچ چیز قبل از,” او گفت:. “این ممکن است نفرین, خوش, اما من معتقدم در ایالات متحده زمانی که ما افتد, ما دوباره بجای اول برگشتن زمانی که ما می بینیم بحران ما بسیج و هنگامی که ما در حال به چالش کشیده برای غلبه بر ما این کار را با غیر معمول شجاعت و لطف فوق العاده ای.”

او داد و فریاد به پرستاران و پزشکان فروشگاه مواد غذایی کارمندان و تمیز کردن مردم و اختصاصی FCC کارکنان. اما او نیز تا به حال ستایش ارتباطات و صنعت بازیکنان او اغلب chides. “ما سپاسگزار بیش از حد برای کسانی که نگه داشتن ارتباطات بالا و در حال اجرا,” او گفت:. “ما خدا را شکر برای کسانی که پخش این خبر و ارائه دهندگان پهنای باند که از افتتاح شبکه خود را برداشته اطلاعات کلاه و هزینه ها و وعده داده شده به قطع خدمات.”

Rosenworcel نیز تا به حال برخی از غیر معمول ستایش برای مقررات زدایی در این غیر معمول زمان. “خوب برای این آژانس که آن را تا به چشم پوشی از قوانین در برنامه های ما آن را ممکن است برای بیشتر مردم به ارتباطات و خدمات آنها نیاز دارند.”

اما Rosenworcel گفت: بیشتر وجود دارد که می تواند انجام شود با توجه به این که ملت آنلاین مانند قبل از هرگز.

او گفت: آن زمان به ترسو اما برای FCC به استفاده از تمام قدرت خود از جمله بسته شدن مشق شب شکاف بهتر ردیابی شبکه برای پیدا کردن و پر کردن شکاف های گسترش نگه داشتن امریکا متصل تعهد به برنامه های پیش پرداخت و به گسترش تاسیسات یارانه برنامه.

او گفت: او را متعهد به رای اضطراری بخشی از پزشکی از راه دور مورد پایان روز, اما مانند کمیساریای O’Rielly بود زمان بیشتری را با برنامه آزمایشی مورد.

کمیسر برندان Carr گفت که قلب او بیرون رفت و به همه نهفته ویروس و آن “قلمرو ناشناخته” و گفت که این کشور ظهور کرد و قوی تر و موفق تر در زمان. در عین حال او sid اینترنت و شبکه های مخابراتی مهم تر از همیشه و با توجه به داده های او دیده می شود می تواند بار تحمل کنم.

“ما شده است در تماس مداوم با اینترنت و نرم افزار شخص ثالث ارائه دهندگان به طور یکسان نظارت بر ترافیک شبکه و قرار دادن اطلاعات در آن” او گفت:. او گفت: عملکرد شبکه داده ها نشان می دهد که این شبکه ها “قوی و انعطاف پذیر” و همه گیر-realted افزایش ترافیک است “به خوبی در ظرفیت ایالات متحده آمریکا شبکه.”

کمیسر جفری Starks به نام برای یک FCC بسته محرک اقتصادی خود را دارد. “زمان برای گسترش مقرون به صرفه پهنای باند گزینه ها و تاسیسات برای مبارزه آمریکایی ها در حال حاضر,” او گفت:, و اضافه کرد که بدون آمریکا باید بدون اتصال به دلیل هزینه.

“برای اولین بار در پاسخ به شرایط اضطراری گیر آمریکایی به تکیه بر روی اینترنت به طور گسترده برای یک نامشخص مقدار زمان,” او گفت:. “زمانی که بهداشت عمومی نیاز به اجتماعی فاصله و قرنطینه دیجیتال تقسیم می شود cenral به ما جمعی ایمنی و امنیت اقتصادی است. زمان نزدیک است که شکاف دیجیتال با همان حس فوریت ما احضار به مبارزه با این بیماری همه گیر در حال حاضر است.”

بعد از جلسه عمومی خواهد شد مارس 23, به احتمال زیاد همان تلفنی با فرمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>