FCC می دهد حتی سبزتر نور به Telehealth برنامه


نمی خواهد نگه دارید تا برنامه های کاربردی توسط FCC بدهکاران با پروژه های ارزشمند

بله FCC در حال حاضر رای به تصویب چارچوب برای توزیع 200 میلیون دلار در telehealth بودجه برای مقابله با کروناویروس و حتی دست به دو تراشه ها جای دادند از این پول در حال حاضر, دوم اعلام کرد روز شنبه (21 آوریل).

مرتبط با: FCC دست اول COVID-19 Telehealth بودجه

چراغ سبز آن در حال حاضر با توجه به برنامه های کاربردی برای اشخاص با بدهی های برجسته به کمیسیون. معمولا چنین برنامه های کاربردی را می توان نکردن هر FCC را “نور قرمز” حکومت تا زمانی که بدهی بوده و بازپرداخت و یا در غیر این صورت حل و فصل شود.

اما FCC را از مدیر عامل و Wireline رقابت اداره معتقدند که این بیماری همه گیر به منزله نوعی “بسیار شرایط غیر معمول” است که علت خوب برای استفاده از FCC را تشخیص.

مرتبط با: FCC تایید Telehealth چارچوب

آنها گفتند که انتظار ندارد وجود دارد به سیل متخلف متقاضیان برای پول اما می خواستم مطمئن شوید که شایسته متقاضیان نیست برای جریمه بدهی که در طول یک بحران بهداشتی. چشم پوشی فقط در مورد پزشکی از راه دور برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>