FCC کمک ملت ناواهو اضطراری دسترسی به طیف

FCC بی سیم اداره مخابرات اعطا کرده است ویژه اداره موقت (STA) به ملت ناواهو (واقع در بخشهایی از ایالت آریزونا و نیومکزیکو و یوتا) به شیر به بیشتر های بی سیم پهن باند.

FCC اجازه خواهد داد که استفاده از اختصاص داده نشده طیف در 2.5 GHz band به ارائه های بی سیم پهن باند برای خود رزرو در طول COVID-19 بیماری همه گیر. اعطای گسترش به مدت 60 روز آینده.

مرتبط با: FCC, آشنایی طیف به Pueblos در نیومکزیکو

اورژانس امداد STA جدا از FCC در حال حاضر روند درخواست برای قبیله ای اشخاص به دنبال مجوز دسترسی به اختصاص داده نشده 2.5 GHz طیف. که پنجره بسته Aug. 3, 2020.

“جوامع قبیله ای هستند و نیاز به تنظیم به چالش های بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که در حال حاضر برخی از بزرگترین چالش های ناشی از شکاف دیجیتال که ما می بینیم در هر نقطه در کشور” گفت: FCC رئیس Ajit Pai. “همانطور که با هر جامعه روستایی و یا شهری—اعضای قبیله ای هستند و نیاز به کار از خانه و به در تکیه می کنند به طور فزاینده ای در پزشکی از راه دور و آموزش از راه دور به عنوان آنها عمل اجتماعی فاصله به حداقل رساندن گسترش ویروس خود را رزرو. اضافی این طیف باید به کمک رهبران ملت ناواهو پاسخگویی به نیازهای مردم آن در طول این زمان به چالش کشیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>