FCC کمک های مالی TerreStar تله متری پزشکی خدمات چشم پوشی

FCC اعطا کرده است و در عین حال یکی دیگر از COVID-19-مربوط به چشم پوشی از این یکی مطمئن شوید “سنتی” امکانات بهداشتی دارای طیف ظرفیت برای دیدار با “موج” در پزشکی از راه دور و تقاضا.

FCC بی سیم اداره مخابرات پنج شنبه (30 آوریل) اعطا کرده است مشروط چشم پوشی به TerreStar به ارائه بی سیم, تله متری پزشکی خدمات (WMTS). آن را نیز اجازه می دهد تا برای توسعه و استفاده از خدمات نظارت در “غیر متعارف” تنظیمات خارج از بیمارستان.

مرتبط با: FCC تایید بیشتر Telehealth بودجه

“این محدود چشم پوشی ارائه خواهد شد یک فرصت برای گسترش طیف در دسترس برای انتقادی خدمات مورد نیاز در حالی که اجتناب از هزینه دخالت در زمانی که ما نمی توانیم آن را” گفت: FCC رئیس Ajit Pai. “این باید ما را در یک موقعیت بهتر به صورت پزشکی در آینده چالش است.”

FCC اذعان کرد که در سال 2017 این اداره متوجه شد که TerreStar را ملاقات کرده بود که نیاز به استفاده از طیف آن را به حال شده است با مجوز. اما گفت که پس از این بررسی اطلاعات در دادخواست تجدید نظر با TerreStar و همچنین جامعه آمریکا برای, بهداشت و درمان, مهندسی انجمن بیمارستان های آمریکا, جنرال الکتریک, بهداشت و درمان و فیلیپس بهداشت و درمان و همچنین TerreStar تعهد به ارائه خدمات رایگان پزشکی تله متری و فرکانس هماهنگی خدمات خارج از امکانات بهداشت و درمان در هر بحران در آینده از آن نتیجه گیری مشروط چشم پوشی بود موجه–مشروط بر TerreStar تنها با استفاده از طیف پزشکی تله متری.

“یک مسئولیت اصلی از FCC است به اطمینان حاصل شود که طیف قرار داده است به بهترین استفاده از آن توسط دارندگان پروانه به نفع مردم آمریکا گفت:” این اداره است. “اقدام امروز اجازه خواهد داد که این طیف استفاده می شود در راه است که خواهد شد در نتیجه قابل توجهی به منافع عمومی ،

“این مهم است که ما انجام آنچه ما می توانیم برای حمایت از پزشکی از راه دور و ابزارهای مورد استفاده توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی در طول این بحران بهداشتی” گفت: Pai, در بیانیه ای. “این محدود چشم پوشی ارائه خواهد شد یک فرصت برای گسترش طیف در دسترس برای انتقادی خدمات مورد نیاز در حالی که اجتناب از هزینه دخالت در زمانی که ما نمی توانیم آن را. این باید ما را در یک موقعیت بهتر به صورت پزشکی در آینده چالش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>