FCC دست اول Covid-19 Telehealth بودجه

FCC کرد و گفت: آن را در حال حاضر به تصویب شش برنامه در مجموع $3.23 میلیون در telehealth بودجه.

مرتبط با: FCC باز Telehealth روند برنامه دوشنبه

مراقبت عمل COVID-19 بسته کمک شامل 200 میلیون دلار برای یک FCC telehealth برنامه پول برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

FCC گفت: روز شنبه (16 آوریل) که این بودجه می تواند در برخی از سخت ترین آمار مناطق از جمله نیویورک برای خدمات پزشکی از راه دور.

FCC اشاره کرد که در کمتر از سه هفته در این کمیسیون به تصویب قوانین برای برنامه باز پنجره برنامه (مارس 13) و مورد تایید درخواست.

اولیه دریافت با توجه به FCC:

  1. “Grady بیمارستان یادبود در آتلانتا گرجستان اهدا شد $727,747 برای اجرای telehealth تصویری بازدید مجازی check-ins از راه دور مانیتورینگ بیمار و e-بازدیدکننده داشته است به بیمار بیمارستان اتاق را قادر می سازد آن را به ادامه به ارائه کیفیت مراقبت از بیمار نگه داشتن بیماران امن در خانه های خود و کاهش استفاده از تجهیزات حفاظت فردی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.
  2. “رودخانه هادسون HealthCare, Inc., در نیویورک, نیویورک اهدا شد $753,367 برای telehealth خدمات به گسترش خود را در خط مقدم COVID-19 تست و برنامه های درمانی خدمت بزرگی حجم کم درآمد بیمه و/یا underinsured بیماران در سراسر جنوب شرقی ایالت نیویورک فراگیر هادسون دره شهر نیویورک و لانگ آیلند.
  3. “مونت سینای سلامت, سیستم, در شهر نیویورک, نیویورک اهدا شد $312,500 به ارائه telehealth دستگاه و خدمات به سالمندان و تسکینی از بیماران که در معرض خطر بالا برای COVID-19 سراسر شهر نیویورک پنج بخش نیویورک.
  4. “محله بهداشت, Inc., در کلیولند اوهایو اهدا شد $244,282 به ارائه پزشکی از راه دور متصل شده و دستگاه های کنترل از راه دور مانیتورینگ بیمار به بیماران و خانواده های نهفته COVID-19 در شهر کلیولند سمت غرب محله های هدف کم درآمد بیماران با شرایط مزمن.
  5. “Ochsner درمانگاه بنیاد در New Orleans, لوئیزیانا اهدا شد $1,000,000 برای خدمات پزشکی از راه دور و دستگاه های خدمت به بیماران در معرض خطر و آسیب پذیر جمعیت در لوئیزیانا و می سی سی پی برای درمان COVID-19 بيمار و به سرعت گسترش ویروس به دیگران است.
  6. “UPMC بیمارستان کودکان پیتزبورگ در پیتسبورگ پنسیلوانیا اهدا شد $192,500 به ارائه خدمات پزشکی از راه دور برای کودکانی که دریافت پیوند اعضا و در نتیجه ایمنی بدن به خطر بیافتد و در معرض خطر بالا برای COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>