FCC: Huawei, ZTE در حال امنیت ملی تهدید

هیچ شگفتی بزرگ اما FCC تصمیم گرفته است که با تکنولوژی چینی مخابراتی Huawei و ZTE در واقع امنیت ملی تهدید و محروم کردن آنها از پهنای باند یارانه پول بلافاصله شروع.

FCC به حال به طور آزمایشی و به اتفاق آرا به این نتیجه رسیدند که این مورد به عنوان برگ برنده دولت و بسیاری از اعضای کنگره است. آن را نیز راه اندازی یک مکانیزم برای کشف کردن تولید کنندگان دیگر که ممکن است نیاز به طور مشابه حذف شود.

مرتبط با: وهران 5G لایحه اضافه شده باید با تصویب قوانین

هر دو Huawei و ZTE استدلال کرده اند آنها کنترل نمی شود و یا مدیون به دولت چین و در نتیجه نه یک خطر امنیتی یافت اما چند داوطلبان برای استدلال در میان سیاستگذاران و یا قانونگذاران.

FCC پیشنهاد برای جلوگیری از هر حامل را از صندوق خدمات جهانی پهن باند یارانه ها اگر شبکه خود را buildouts شامل “تجهیزات و یا خدمات از شرکت نما تهدیدی برای امنیت ملی” آزمایشی انعقاد Huawei و ZTE مجهز توضیحات.

کنگره پس از آن رای به دستور که خروج از شک تکنولوژی و FCC برنامه به اعلام آن در حال حاضر-در-روند خروج برآورده است که دستور.

“[T]او FCC امنیت عمومی و امنیت داخلی اداره به طور رسمی تعیین شده دو شرکت Huawei Technologies شرکت (Huawei) و ZTE Corporation (ZTE) و همچنین به عنوان پدر و مادر خود وابسته و تابعه—به عنوان پوشش شرکت برای اهداف این سازمان در نوامبر سال 2019 ممنوعیت استفاده از خدمات جهانی حمایت از خرید تجهیزات و یا خدمات از شرکت نما تهدیدی برای امنیت ملی” این کمیسیون گفت: “به عنوان یک نتیجه از امروز اقدام پول از FCC $8.3 میلیارد سال صندوق خدمات جهانی دیگر ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به خرید, به دست آوردن و حفظ, بهبود, تغییر, و یا در غیر این صورت حمایت از هر گونه تجهیزات یا خدمات تولید شده و یا ارائه شده توسط این تامین کنندگان.”

“هر دو شرکت دارای روابط نزدیک به حزب کمونیست چین و چین دستگاه نظامی و هر دو شرکت به طور گسترده موضوع به قانون الزام آنها به همکاری با این کشور سرویس های اطلاعاتی” گفت: FCC رئیس Ajit Pai. “ما نمی تواند و نمی خواهد اجازه می دهد حزب کمونیست چین برای بهره برداری از آسیب پذیری های شبکه و سازش ما انتقادی ارتباطات زیرساخت ها است.”

هر دو کنگره و FCC در حال کار بر روی یک فرایند و بودجه یک تبدیل و جایگزین کردن برنامه به گمان فن آوری از شبکه های موجود.

  

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>