GIPHY

در پایان, آن را نمی ممکن است کشت و نامفهوم تعصب یا end-of-قسمت رپ آهنگ به نام “N**ga ملت” می شود که باب Romanik لگد کردن امواج رادیو و تلویزیون — اما نه پایان یک FCC را قاضی صبر و شکیبایی است.

در سفارش امضا امروز, جین Halprin اداری قاضی قانون نظارت بر تمدید مجوز برای ایستگاه های برگزار شده توسط رسانه های سرگرمی اعتماد یا EMT, آیا دقیقا همان چیزی است او را تهدید به انجام در ماه گذشته: او در خاتمه جلسات و به نظر می رسد قرار دادن “Grim Reaper از رادیو” در اطلاع ممکن است برای پایان دادن به طولانی خود را-در حال اجرا آستین ناسزا نشان می دهد.

به عنوان Riverfront Times گزارش شده در ماه گذشته, Romanik شناخته شده در درجه اول برای آزادی بیان فلسفه یک نفر می تواند به طور خلاصه به عنوان “من می خواهم به می گویند n-word و هیچ کس نمیتواند من را متوقف کند” — آمده است تحت بررسی توسط FCC زیر یک تحقیق به ادعایی خود را کنترل ایستگاه ،

برای بزرگنمایی کلیک کنید Bob Romanik. - VIA BELLEVILLE NEWS-DEMOCRAT/YOUTUBE

  • از طریق بلویل اخبار-دموکرات/YOUTUBE
  • باب Romanik.

بر روی کاغذ EMT و متولی آن مترو شرق وکیل Dennis J. واتکینز کنترل ایستگاه های که میزبان Romanik را نشان می دهد. به عنوان FCC حفر عمیق تر از آن یافت می شود “قابل توجهی مواد و پرسش از حقیقت” است که آن را در واقع Romanik کشیدن رشته ها.

یک جنایت کار محکوم که در خدمت زندان فدرال زمان برای تقلب شوک سوار کار ماهر قرار داده تا از این پول برای خرید ایستگاه های, اما او تا به حال یک زمان سخت گرفتن مجوز برای فعالیت آنها را تحت نام خود را. بنابراین او نبود. FCC بررسی شواهدی است که او به جای راه اندازی EMT به عنوان جبهه برای منافع کسب و کار.


به عنوان تنظیم کننده به چالش کشیده اعتماد برنامه خود را به تجدید مجوز EMT برای ثبت ورشکستگیبه تأخیر انداختن روند تنها به سازمان ملل متحداعلام ورشکستگی تنها چند ماه بعد. پس از آن آمد بیشتر جلسات در واشنگتن دی سی — که در آن واتکینز شکست خورده به نظر می رسد. Halprin FCC قاضی صادر سفارش و هشدار داد که “EMT را تلاش مستمر در obfuscation” می تواند کل مجوز حذف روند خاتمه داده شود. قاضی تنظیم مارس 10 آخرین مهلت برای واتکینز برای پاسخ به این دادگاه سوال. ظاهرا مهلت آمد و رفت بدون قطعنامه.

در Halprin حکم قاضی نوشت که “اخراج با تعصب موجه است” — نشان می دهد که این تصمیم نهایی است.

حاکم ادامه داد:

“قاضی ایستاده بود و آماده برای دریافت EMT شواهد و نظر استدلال در حمایت از اعطای آن برنامه های کاربردی و فراهم EMT چند رویه سازش به منظور تسهیل در کشف. EMT تصمیم به استفاده از این فرصت ها با این حال و به جای آن به طور فزاینده ای جدا از این اقدام اوج خود رسید در شکست خود را به ارائه هر گونه پاسخ به ژانویه 24 سفارش. قاضی در نتیجه کاهش به دولت بیشتر صرف زمان و منابع در این زمینه است.”


با توجه به آنلاین FCC سوابق واتکینز تا به حال به دنبال تمدید مجوز در سال 2012 همان سال که
پس از آن — St. Clair County رئیس هیئت مدیره علامت کرن شکایت مخالفت با تمدید مجوز در این زمینه است که EMT شد در واقع یک “نی پارتی” برای Romanik.

سفارش متوقف نمی Romanik از انجام خود را نشان می دهد امروز و مشخص نیست که چه اتفاقی می افتد بعدی. در ماه گذشته بین خود vaunted خطابه در مورد تفاوت بین “افتخار سیاه پوستان” و “لزج چرب n*****s” شوک سرباز کاهش یافته است نکات است که خود را نشان می دهد ممکن است برای KQQZ (1190 AM) یکی از ایستگاه های که مجوز شدند تا برای تمدید — یک فرایند در حال حاضر خاتمه یافته در دست FCC. “آنها در حال تلاش برای گرفتن ایستگاه های دور, و اگر آنها را به آنها نمی خواهد به عقب” Romanik گفت: بین تماس گیرنده در طول ژانویه قسمت. “تیهی خواهد بود خاموش هوایی برای همیشه.”

دنبال دنی Wicentowski در توییتر @D_Towski. E-mail نویسنده در Danny.Wicentowski@RiverfrontTimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im