FCC راه اندازی اولین 5G اواسط باند حراج

FCC است که برگزاری آن برای اولین بار تا کنون حراج از اواسط باند طیف برای 5G.

این حراج 70 مگاهرتز ارزش شهرستان بر اساس اولویت مجوز دسترسی (PALs) (عظیم 22,631 از آنها) در 3550-3650 مگاهرتز 93.5 GHz) گروه است. آن است که آنها بیشتر-همیشه انعطاف پذیر-استفاده از مجوزهای موجود در یک حراج FCC گفت. هر مجوز خواهد بود 10 مگاهرتز جفت نشده کانال.

که گروه به اشتراک گذاشته شده توسط فدرال و غیر فدرال کاربران با امتیازهای–نیروی دریایی رادار برای مثال–داشتن اولویت پس از بگیرید و یاد دهید و سپس به طور کلی کاربران مجاز (GAAs).


مرتبط با: FCC, NTIA نیاز به پویا طیف اواز یا موسیقی دو نفری

“5G حیاتی برای آمریکا در اقتصاد جهانی و رهبری تکنولوژیکی و شروع 3.5 GHz حراج امروز در یک نقطه عطف کلیدی در کار ما پیشبرد این اولویت ملی” گفت: FCC رئیس Ajit Pai مارک شلیک مجازی شروع تفنگ آن را به عنوان شد. “امروز ما جشن باز کردن درب به یک آرایه وسیعی از پتانسیل مناقصه در FCC را CBRS طیف مزایده (حراج 105) گفت:” کمیسر Michael O’Rielly شده است که یک نیروی محرکه حراج.

در میان این مناقصه هستند AT&T, Cox, Shenandoah کابل تلویزیون کابل یکی USSC ورایزون و Windstream.

FCC رای دادند 3-1 در امتداد خط حزب Oct. 23, 2018 به تغییر قوانین در مجوز برای 3.5 GHz (شهروندان پهنای باند Radio Service) باند را به آن را جذاب تر برای ارائه دهندگان خدمات 5G که شامل عملیات کابل به دنبال خود پهن باند تلفن همراه بازی. تغییر صورتحساب به عنوان یک راه برای افزایش میزان سرمایه گذاری در این گروه و ترویج استفاده کارآمد تر از جمله برای 5G.

مرتبط با: FCC تایید CBRS حراج چارچوب

این حرکت بود در صورتحساب یا لیست به عنوان هدف تغییرات به افزایش میزان سرمایه گذاری در این گروه و ترویج استفاده کارآمد تر از جمله برای 5G. اصلی تنظیمات بودند تصمیم به افزایش اندازه از اولویت مجوز دسترسی (PALs) از دستگاه های سرشماری به بزرگتر شهرستان به اندازه مجوز سازش از بزرگتر جزئی اقتصادی منطقه (نخود) مجوز برخی از آنان حمایت برای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>