FCC آشنایی یافتیم 5.9 GHz طیف برای همه گیر-ترافیک محور

بی سیم ارائه دهندگان دریافت 60 روز ارزش پایین تر و 45 مگاهرتز

FCC اعطا کرده است تقریبا سه ده زمینی بی سیم ارائه دهندگان خدمات اینترنت (حلقه) وام از 5.9 GHz طیف.

60 روز گرنت ویژه اداره موقت (STA) برای استفاده از کاهش 45 مگاهرتز از باند است برای کمک به آنها در خدمت جوامع روستایی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

FCC گفت: کمک های مالی کمک خواهد کرد که با پزشکی از راه دور آموزش از راه دور آموزش و telework در جوامع روستایی در آریزونا و کالیفرنیا کلرادو, فلوریدا, آیداهو, ایلینوی, ایندیانا, کانزاس, کنتاکی, ماساچوست, مریلند, مین, میشیگان, مینه سوتا, Missouri, مونتانا, نبراسکا, New Hampshire, New Mexico, اوهایو, اوکلاهما, اورگان, پنسیلوانیا, تگزاس, ویرجینیا, ورمونت, Washington, Wisconsin, و, West Virginia.

STA نوع خشک اجرا در FCC این طرح رایگان است که کاهش 45 مگاهرتز برای بی سیم پهن باند.

FCC به اتفاق آرا رای داده Dec. 12, 2019, برای به اشتراک گذاشتن که 5.9 GHz band با تقسیم آن است. پیشنهاد این است که برای آزاد کردن کاهش 45 مگاهرتز به طور انحصاری برای بدون مجوز استفاده و برای حفظ بالای 30 مگاهرتز برای ارتباطات V2V از جمله 20 مگاهرتز است که برای C-V2X.

FCC صادر متعدد STAs برای افزایش پهنای باند با استفاده از آن طیف پرسشنامه و طیف وام از شرکت های مختلف از جمله غذا و Comcast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>