FCC Ligado قرعه کشی اصلی آتش سوزی در کمیته خدمات مسلح


تصویب زمینی پهن باند خدمات سالمندان ناودان های بزرگ برنج

FCC تصمیم به اجازه جدید, زمینی, خدمات پهن باند در کنار طیف برای بحرانی GPS با استفاده از جلب آتش از هر دو طرف راهرو به عنوان به خوبی به عنوان برترین نظامی برنج در یک جلسه در کمیته نیروهای مسلح سنا در روز شنبه (6 مه).

حتی یاد Sully Sullenberger, حداقل, با فرمت, با انتقاد از Ligado تصمیم گیری.

این کمیته در جلسه روز شنبه در FCC تصمیم ماه گذشته اجازه می دهد تا Ligado شبکه برای راه اندازی یک زمینی پهنای باند سرویس یک سرویس است که وزارت دفاع و دیگر سازمان های استدلال کرده اند می تواند تداخل با کلید GPS تکنولوژی در مجاور طیف.

نظامی برنج در حضور و غیاب به حال خود را تغییر راهپیمایی سفارشات و یا هدف خود را و این کمیته رئیس و عضو شد به وضوح در هر دو حزب توافق با وزارت دفاع.

مرتبط با: FCC تایید Ligado زمینی خدمات پهن باند

این جلسه در اصل یک فرصت برای DOD به درجه آن نارضایتی. در واقع شاهد بودند همه از دفاع کنار این استدلال هر چند این کمیته هیچ تظاهر به این که دیگر از شنیدن از وزارت دفاع–یک دریاسالار عمومی یک وزارتخانه و وزارت دفاع CIO–در مورد طیف سیاست ها و نگرانی های تاثیر FCC تصمیم گیری و Ligado در امنیت ملی است.

Ligado در زمان برخی از موضوع را با این واقعیت است که وجود دارد هیچ شاهد برنامه ریزی شده از Ligado یا از FCC در دادرسی.

در این جلسه انجام شد تحت اجتماعی فاصله دستورالعمل به سنا بازگشت به کار در طول همه گیر که شامل ماسک و لوازم تمیز کردن در صندلی.

رئیس کمیته جیمز Inhofe (R-Okla.) تایید شده یک زن و شوهر از هزار نظامی قرار ملاقات با صدا رای و سکته مغزی از قلم و قبل از توزین در این مسئله است.

در یک نشانه بد برای Ligado او به وضوح تحت تاثیر قرار توسط شاهدان گفت: این یکی از موثر ترین و گفت: موضوع “می تواند آسیب رساندن به این کشور اگر چیزی را اشتباه رفت.”

او گفت: موضوع آب پز را به خطر و گفت که خطر باید در بهره مندی از یک شرکت و سرمایه گذاران خود را. او به نظر می رسید متقاعد شده است که Ligado خدمات خواهد از تداخل با GPS نظامی از جمله سیستم های هدایت. او گفت: از جمله تداخل با GPS خواهد صدمه دیده است کل اقتصاد است. در پایان از بعد اقتصادی امنیت است و امنیت ملی است.”

Inhofe گفت: این موضوع نه برنده شدن در مسابقه به 5G که او پشتیبانی می کند اما با آن امنیت ملی است.

او گفت: چند افراد قدرتمند بود با عجله تصمیم گیری شتابزده بیش از آخر هفته (اشاره به FCC) که رئیس جمهور (یک DOD فن) نبود کلود-در چیزی که او گفت که او می دانست که دست اول مورد بود.

عضو جک رید (D-R. I.) مخالف FCC تصمیم و گفت: در این جلسه ضروری بود هر چند او درک کرد که چرا برخی ممکن است می خواهید آنها را به نگاه کردن به چیزی COVID-19 مربوط در بازگشت خود را به یک بیماری همه گیر-تغییر کشور است.

نی نداشت شادتر با Ligado و بالقوه GPS دخالت و یا با FCC برای اعطای مجوز که گفته بود که این مشکل برای تعدادی از دلایل از جمله این که آن را به رسمیت نمی شناسد پیچیدگی سیستم های دفاع و مشکل از جای GPS کارت. “من باور نمی FCC تصمیم در جهت منافع عمومی” او گفت:.

مایکل گریفین, وزیر دفاع برای پژوهش و مهندسی گفت که GPS طراحی شده بود تحت این انتظار که زمین بر اساس فرستنده اجازه داده نمی شود زیرا آنها غرق کردن ضعیف سیگنال های GPS. در حال حاضر او گفت: Ligado خواهد بود انتقال با صدای بلند سیگنال های سمت راست درب بعدی.

او همچنین گفت: جایگزینی تجهیزات GPS با توجه به Ligado خواهد به چین یک فرصت به جای برخی از این تجهیزات است.

اجازه می دهد Ligado درب بعدی را به معنای گیرنده های GPS خواهد تلاش برای گوش دادن به خش خش برگ ها را از طریق سر و صدا از 100 هواپيما همه در یک بار. و او گفت که مقایسه شد و در واقع مطلوب به Ligado چرا که او نمی تواند مناسب بیش از 100 هواپيما در نمودار او نمایش.

او گفت: آن را به هزینه صدها میلیارد دلار و دهه زمان برای جایگزینی GPS تجهیزات برای مقابله با این اختلاف.

گریفین نیز گفت: این یک اسطوره است که Ligado نیست مهم به buildout از 5G

General John W. ریموند رئیس عملیات فضایی ایالات متحده آمریکا در فضا نیروی, فرمانده, آمریکا فرماندهی فضایی گفت: قابلیت GPS بی ربط است اگر گیرنده بر روی زمین نمی تواند آنها را پردازش و سیگنال های آن کمتر از یک میلیونیوم از یک میلیاردم از یک وات او گفت: نیاز به یک سر و صدا بکر محیط زیست “آرام ماشین” آن را به عنوان بودند.

او گفت: Ligado زمین قطره چکان خواهد از تداخل با GPS و FCC-تصویب منطقه حائل نمی خواهد کاهش دخالت خطر است. خط پایین او گفت: Ligado خدمات قرار می دهد و توانایی های فضایی در خطر است.

او به شدت مخالف استفاده از طیف به صورت زمینی قطره چکان گفت که صرفنظر کردن از زمین در مسابقه فضایی جدید برای روسیه و چین است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک فن بزرگ از فضا نیروی که در او ایجاد شده است.

دانا Deasy رئیس اطلاعات مامور در وزارت دفاع گفت که FCC و Ligado بازی کرده بود طعمه و سوئیچ که خطرات ناشی از اجازه دادن به Ligado خدمات به مراتب سنگین تر بودن از هر گونه منافع و FCC نیاز به تصمیم گیری معکوس.

بازنشسته دریاسالار تاد W. آلن گفت که او صحبت را به دوستان خود سروان. چیسلی ، “سالی” Sullenberger–که با خیال راحت فرود آمد خود را غیر فعال هواپیما در رودخانه هادسون–در مورد تاثیر Ligado خدمات در صنعت حمل و نقل هوایی. سالی آن را به نام “wrongheaded و خطرناک است,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>