FCC مادر در گسترش قبیله ای 2.5 GHz پنجره


سنسور. Klobuchar, روزن فشار برای فرمت

FCC در حال کاهش است به اظهار نظر در مورد اینکه آیا یا نه آن را به حرکت Aug. 3 اولویت پنجره مهلت برای 2.5 GHz حراج است که اجازه می دهد جوامع قبیله ای اولیه و رایگان دسترسی به طیف.

این کمیسیون در حال حاضر مسلم ملت ناواهو ویژه اداره موقت (STA) برای دسترسی به 2.5 GHz در طول همه گیر هر چند از آن گفت که نمی خواهد تاثیر حراج.

بازگشت در ماه فوریه FCC افتتاح اولین از نوع خود در شش ماه اولویت پر کردن پنجره برای قبایل و بومی آلاسکا روستاها. کسانی که قبایل و روستاها می توانید رایگان دریافت کنید قبل از هر طیف تجاری حراج باقی مانده طیف به صورت بی سیم 5G.

اما این اولویت پنجره تنظیم قبل از همه گیر تغییرات جهان برنامه ریزی شده است به نزدیک Aug. 3.

مرتبط با: FCC به رایگان تا 2.5 GHz برای 5G

در مجلس سنا ارتباطات فرعی شنوایی در طیف سیاست بیش از یک قانونگذار با اشاره به این که متقاضیان خواسته بود برای تمدید با اشاره به همه گیر و مشکل از تشکیل پرونده در حالی که در همان زمان برخورد با کروناویروس تاثیر را در جوامع خود.

سناتور. Ctq (D-Minn.) با اشاره به او و دیگر سناتورها در مارس خواسته بود FCC به گسترش پنجره به طوری که آنها می تواند “کامل برنامه های کاربردی خود را برای طیف برای بی سیم پهن باند و افزایش پوشش تلفن همراه. او شاهد مایکل Calabrese از جدید امریکا باز موسسه فن آوری به مذاکرات, چرا تمدید مهلت مهم بود.

مرتبط با: OTI به تپه: FCC, NTIA نیاز به تبدیل شدن به ‘پویا’ اواز یا موسیقی دو نفری

او گفت که به دلیل بحران مناطق قبیله ای این فرصت را برای تکمیل برنامه های کاربردی بنابراین نمی توانست عادلانه فرصت به درخواست اگر مهلت نمی شد نقل مکان کرد. او گفت که خود را در پوشش “وحشتناک” و آنها نیاز به هزینه های پایین راه برای ساخت بی سیم.

پس در Klobuchar دیابت Jacky روزن (D-Nev.) خواندن به رکورد یک نامه از کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی ملی رسانه های اسپانیایی ائتلاف و دیگران به دنبال گسترش. “با قبایل برخورد با تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش این پنجره می دهد قبایل زمان و فرصت برای دسترسی استفاده نشده طیف به اتصال به اینترنت است.”

زمانی که FCC اعطا STA به Navajos FCC رئیس Ajit Pai گفت: “جوامع قبیله ای هستند و نیاز به تنظیم به چالش های همه گیر در حالی که در حال حاضر برخی از بزرگترین چالش های ناشی از شکاف دیجیتال که ما می بینیم در هر نقطه از کشور” بنابراین او به وضوح درک چالش است.

وقتی پرسیده شد که آیا Aug. 3 مهلت خواهد بود تمدید یک سخنگوی رئیس کاهش یافته بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>