FCC: هیچ برنامه ای برای پتو چشم پوشی نظر مهلت پسوند

FCC هیچ برنامه ای در این زمان به موضوع هر پتو چشم پوشی از نظر مهلت یا پسوند از قانون چشم پوشی با توجه به کوروناویروس.

که با توجه به ارشد FCC رسمی صحبت کردن در پس زمینه.

فقط این هفته FCC تمدید آن چشم پوشی از تاسیسات پهنای باند یارانه recertification و reverification نیاز به مارس 29. آن را تمدید کرده اند و آنها را برای 60 روز پشت در 17 مارس است. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد روز شنبه (29 مارس) که مردم خواسته شد به در خانه باقی می ماند از طریق مه 29 حداقل به عنوان دولت تلاش می کند به “صاف منحنی” این بیماری همه گیر.

FCC بخشیده انواع مقررات به طور موقت برای کمک به ارائه دهندگان پهنای باند مقابله با افزایش ترافیک از خانه نشین خانواده و مطمئن شویم که کم درآمد ساکنان می توانید دسترسی به آنچه که در حال حاضر به معنای واقعی کلمه یک پهنای باند تاسیسات داده می شود که این به معنای teleworking و پزشکی از راه دور و آموزش از راه دور در عصر اجتماعی فاصله.

اما در حالی که وجود خواهد داشت بدون پتو چشم پوشی از هم اکنون این مقام گفت FCC ادامه خواهد داد به انعطاف پذیر زمانی که خواسته از نظر پسوند به دنبال در آنها را مورد به مورد و بر اساس بلکه از طریق لنز بی سابقه ملی بهداشت بحران است.

NCTA-تلویزیون و اینترنت انجمن برای یک خواسته است FCC به تاخیر شش ماه ژوئن 20 انطباق تاریخ برای حقیقت در حسابداری مورد نیاز لازم الاجرا توسط کنگره با اشاره به نیاز به تمرکز در برخورد با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>