FCC باز می شود Telehealth روند برنامه دوشنبه

FCC نیست اجازه هر گونه رشد چمن در زیر $200 میلیون telehealth برنامه که کنگره بودجه از طریق مراقبت در عمل COVID-19 لایحه کمک.

آن گفت: روز شنبه (10 آوریل) که آن را شروع پذیرش نرم افزار برای آن پول شروع دوشنبه (13 آوریل) در ظهر.

$200 میلیون دلار طرح اضطراری اجازه می دهد تا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی واجد شرایط برای استفاده از FCC یارانه پول برای خرید مخابرات پهنای باند اتصال به کامپیوتر و دستگاه های, هر دو برای کمک به COVID-19 بيمار از جمله کسانی که در خود-جداسازی و قرنطینه و دیگران با بیماری های زمینه ای که نمی خواهید به خطر سفر به, دکتر.

مرتبط با: FCC تایید چارچوب طرح پزشکی از راه دور

برنامه خواهد شد و پذیرفته شده از طریق آنلاین اختصاص داده شده پورتال که در دسترس نخواهد بود تا روز دوشنبه.

برای کمک به با این نرم افزار FCC ارسال خواهد شد تصویری “مبین” روز دوشنبه در اینجا.

“FCC در حال حرکت است به سرعت به توزیع این بودجه برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران در سراسر کشور در طول بیماری همه گیر کوروناویروس” گفت: رئیس Pai. “با توجه به اهمیت اجتماعی فاصله, پزشکی از راه دور است مهم تر از همیشه, بنابراین ما خوشحالیم که به انجام بخشی خود را برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خرید مخابرات, پهنای باند اتصال به کامپیوتر و دستگاه های لازم برای ارائه متصل مراقبت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>