FCC هموار راه را برای MIT از راه دور نظارت بر سلامت

FCC اعطا کرده است MIT درخواست برای چشم پوشی از این امکان استفاده گسترده از جدید بیمار از راه دور نظارت بر سیستم.

این WiTrack اجازه می دهد مراقبان برای نظارت بر بیماران و سالمندان بدون تماس فیزیکی با بی سیم نظارت بر راه رفتن و تنفس و ضربان قلب و خواب و همچنین تشخیص می افتد.

مرتبط با: FCC تایید بیشتر Telehealth بودجه

این COVID-19 همه گیر قرار داده حق بیمه اجتماعی دورى از جمله زمانی که ممکن است در تنظیمات بهداشت و درمان.

MIT تا به حال به دنبال یک wavier از FCC قوانین چقدر پهنای باند آن WiTrack بی سیم انتقال می تواند استفاده و چگونه آن را نشان می دهد انطباق. FCC به این نتیجه رسیدند که اعطای معافیت را نمی مطرح هر گونه خطر بیشتری از دخالت به دیگر خدمات ارتباطات از دستگاه های آن در حال حاضر مجاز و تحت قوانین موجود.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به حمایت و فعال کردن نوآوری در بهداشت و درمان گفت: FCC صندلی Ajit Pai از چشم پوشی. “که شامل نوآورانه دستگاه های بی سیم مانند WiTrack… دستگاه های مانند این می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی به خصوص در حال حاضر زمانی که نظارت از راه دور بسیار مهم است برای بیماران, سالمندان و مراقبان آنها همانطور که همه ما عمل اجتماعی فاصله.”

کنگره ساخته شده است آن را پاک کردن از راه دور بهداشت و درمان یکی از FCC را “شغل” آنهایی که در طول این بیماری همه گیر از جمله با دادن آن 200 میلیون دلار به صندوق telehealth inititatives.

مرتبط با: FCC می شود 200 میلیون دلار برای پزشکی از راه دور

دستگاه را به کار گیرند در زیر قسمت 15 قوانین برای ultra-wideband دستگاه که اجازه می دهد تا در یک کلاس پایین-قدرت دستگاه به کار بدون یک فرد مجوز FCC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>