سال کبیسه نشست خواهد بود جهش رو به جلو برای نسل بعدی طیف

FCC خواهد ساخت برخی طیف های مرتبط با تصمیم گیری های جمعه (Feb. 28) در ماه فوریه آن جلسه عمومی که تاثیر می گذارد پخش و اپراتورهای کابلی.

کمیسیون برنامه ریزی شده است برای رای بر آزادی تا 300 مگاهرتز از 500 مگاهرتز باند C ماهواره طیف برای نسل بعدی زمینی بی سیم در روند repacking اپراتورهای ماهواره ای و پخش و کابل مشتریان به فضای کوچکتر و به طور بالقوه پرداخت آن به اپراتورهای ماهواره ای میلیاردها دلار برای خروج از طیف های اولیه.

شده است وجود دارد سراسیمگی از فعالیت در FCC به عنوان ذینفعان استدلال می کنند برای نظر خواهی در مورد قبل از رای گیری.

در این جلسه همچنین شامل یک رای جداگانه در قوانین پیشنهادی برای حراج که C-Band طیف.

مرتبط با: AT&T: FCC, باید, کراوات, C-Band خروج زود هنگام پرداخت به حرکت مهلت

همچنین در دفتر ثبت دعاوی حقوقی رای در آزاد کردن بیشتر “فضای سفید”–فضای بین ایستگاه تلویزیون کانال–بدون مجوز برای استفاده از اجازه می دهد برای قدرت بالاتر و بلندتر از برج. FCC است که صدور این حرکت به عنوان یک راه برای بهتر بستن روستایی دیجیتال تقسیم.

رسانههای باید گفت که آنها مایل به کار با کامپیوتر شرکت در آزاد کردن فضای سفید طیف اما تنها در صورتی که اطمینان آن را نمی خواهد باعث تداخل به سیگنال های موجود خود را.

یکی از اصلی چسبیده امتیاز شده است که آیا FCC باید اجازه می دهد بدون مجوز عملیات در کانال های مجاور به کانال های تلویزیون. کامپیوتر شرکت ها می گویند آنها می توانند بدون ایجاد بی دخالت نیست. رسانههای ديپلمات.

FCC به دنبال ورودی بیشتر از اینکه که امکان پذیر است و اساسا لگد زدن است که می تواند کمی بیشتر پایین جاده.

اما بیشتر وجود دارد.

FCC نیز رای نهایی روش برای حراج از شهرستان به اندازه مجوز (22,000 ترین تا کنون) برای 70 مگاهرتز از midband طیف 3.5 گروه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im