FCC پیشنهاد Fining بزرگ چهار حامل 200 میلیون دلار به علاوه

FCC صندلی Ajit Pai جمعه تایید کرد که FCC کمیسیون در حال حاضر رای به پیشنهاد fining, AT&T, ورایزون, با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile بیش از 200 میلیون دلار در مجموع برای “ظاهرا فروش دسترسی به مشتریان خود اطلاعات محل سکونت بدون در نظر گرفتن اقدامات مناسب برای محافظت در برابر دسترسی غیر مجاز به اطلاعات است.”

رای 4 به 1 با کمیسر جسیکا Rosenworcel مخالف و کمیسر جفری Starks مخالف در بخشی.

Pai گفت: T-Mobile جلب بزرگترین جریمه در بیش از $91 میلیون AT&T بعدی در $57 میلیون ورایزون در 48 میلیون دلار و بیش از 12 میلیون دلار برای با حداکثر سرعت دویدن.

این کمیسیون همچنین اندرز تمام چهار خواهد بود که دائم علامت سیاه و سفید در رکورد خود را.

Pai گفت: موارد منتشر خواهد شد بعد از آن دوشنبه و به نام آن اقدام قاطع برای حفاظت از مصرف کنندگان آمریکایی.

FCC شده است بررسی حامل اتهام فروش/های جغرافیایی اطلاعات محل با شخص ثالث داده های جمع آوری کننده اطلاعات است که بنا به گزارش ها ساخته شده راه خود را به شکارچیان فضل و دیگران اطلاعات خود را در فیلم نمی توانید انتخاب کردن از دلیل آن است که برای فراهم کردن زمینه خدمات.

اجرای اداره آن گفت: راه اندازی این تحقیقات “در پی گزارش می دهد که یک Missouri Sheriff, Cory Hutcheson استفاده از ‘محل-پیدا کردن سرویس توسط Securus, ارائه دهنده خدمات ارتباطات به تادیبی امکانات برای دسترسی به اطلاعات محل از حامل های بی سیم مشتریان بدون رضایت خود را بین سال های 2014 و 2017.”

Pai نشانه ماه گذشته او خواهد بود گردش یک یا چند خودکار برای جریمه (در اصل خوب) مرتبط با خود را پیدا کردن.

“این FCC را تحمل نکرده و تلفن شرکت های قرار دادن آمریکایی ها حفظ حریم خصوصی در معرض خطر” رئیس گفت: در انتشار صادر شده تنها چند دقیقه پس از او در مورد جریمه در یک پست-جلسه عمومی کنفرانس مطبوعاتی.

در انتشار FCC مشخص شده در قانون مربوطه و قوانین و نتایج تحقیقات خود را.

“ارتباطات عمل نیاز به ارتباطات حمل برای محافظت از محرمانه بودن برخی از داده های مشتری مربوط به ارائه خدمات ارتباطات از راه دور از جمله اطلاعات مربوط به محل. قوانین FCC روشن است که حامل باید معقول و منطقی اقدامات لازم برای کشف و محافظت در برابر تلاش برای به دست آوردن دسترسی های غیر مجاز به این اطلاعات. قوانین نیز نیاز است که حامل و یا کسانی که اقدام از طرف آنها به طور کلی باید مثبت رضایت از مشتری قبل از استفاده از افشای, و یا اجازه دسترسی به این اطلاعات. و حامل مسئول اقدامات کسانی که اقدام از طرف آنها.

“همه چهار حامل های ذکر شده در بالا به فروش می رسد دسترسی به مشتریان خود اطلاعات محل به “مجموعه” چه کسی بالا بفروشید و سپس دسترسی به این اطلاعات به شخص ثالث مبتنی بر مکان ارائه دهندگان خدمات (مانند Securus). اگر چه دقیق خود را به شیوه های متفاوت هر یک از حامل تکیه به شدت در قرارداد مبتنی بر اطمینان داد که مبتنی بر مکان ارائه دهندگان خدمات (اقدام در حامل نمایندگی) خواهد دست آوردن رضایت از حامل های بی سیم مشتری قبل از دسترسی است که مشتری اطلاعات محل.

“Hutcheson را از دسترسی های غیر مجاز از صدها بی سیم مشتریان اطلاعات محل ساخته شده روشن است که حامل موجود اقدامات لازم برای حفاظت از این داده ها ناکافی است. در عین حال تمام چهار حامل ظاهرا همچنان به فروش دسترسی به مشتریان خود اطلاعات محل سکونت بدون قرار دادن در محل مناسب پادمان به اطمینان حاصل شود که ده ها تن از خدمات مبتنی بر مکان ارائه دهندگان اقدام از طرف آنها در واقع به دست آوردن رضایت مصرف کننده. اگر چه حامل چندین عام گزینه برای تحمیل مناسب پادمان (مانند بررسی رضایت به طور مستقیم با مشتریان از طریق پیام متنی و یا برنامه), حمل و ظاهرا موفق به برداشتن گام های منطقی مورد نیاز برای محافظت از مشتریان بی دلیل خطر افشای غیر مجاز. اندازه از پیشنهاد جریمه برای چهار حامل های بی سیم متفاوت بر اساس طول زمان هر یک از حامل ظاهرا همچنان به فروش دسترسی به آن محل مشتری اطلاعات بدون معقول پادمان و تعدادی از اشخاص که به هر حامل در ادامه به فروش چنین دسترسی داشته باشید.

“پیشنهاد اقدامات به طور رسمی به نام اعلامیه آشکار مسئولیت برای جریمه و موعظه و یا خودکار حاوی اتهامات که توصیه احزاب در چگونه آنها ظاهرا نقض قانون و تعیین یک پیشنهاد پولی مجازات است. نه اتهام و نه پیشنهاد تحریم ها در خودکار (فارسی) در حال نهایی کمیسیون اقدامات است. احزاب داده خواهد شد یک فرصت برای پاسخ و کمیسیون را در نظر احزاب شواهد و استدلال های حقوقی قبل از اقدام بیشتر برای حل و فصل این مسائل است. کمیسیون ممکن است اعمال بیشتر پولی مجازات در آن قطعنامه نهایی از اینکه احزاب باید نقض قانون از مبلغ پیشنهادی در NAL.”

دموکراتیک کمیسر جسیکا Rosenworcel که تا به حال تحت فشار قرار دادند برای تحقیقات شد underwhelmed با نتیجه و نمی تواند از آن پشتیبانی می کند.

“FCC بررسی است که یک روز دیر و یک دلار کوتاه,” او گفت:. “FCC نگه داشته و مصرف کنندگان در تاریکی برای نزدیک به دو سال پس از ما آموخته است که حامل های بی سیم فروش ما اطلاعات محل به واسطه سایه. وجود بیش از 270 میلیون گوشی های هوشمند در خدمات در ایالات متحده و این عمل قرار دادن هر کس با استفاده از آنها در خطر ایمنی. آژانس پیشنهاد $40,000 جریمه برای نقض قوانین ما—اما تنها در روز اول است. برای هر روز پس از آن را کاهش می دهد به 2500 دلار در هر نقض. FCC به شدت تخفیف جریمه حامل بالقوه مدیون تحت قانون و disregards دامنه مشکل است. در بالا از آن آژانس می دهد هر یک حامل یک سی و بعد از عبور از این محاسبه است. این سی روز “get-out-of-زندان-رایگان” کارت کنده از هوا نازک.”

دموکراتیک کمیسر جفری Starks’ مخالفت در بخش هنوز شمارش به عنوان یک “بله” رای اما با عمده هشدارهای.

“من خوشحال هستم که این اعلامیه از آشکار مسئولیت ما رای[d] امروز تایید می کنند که سوء استفاده از مشتری در محل داده ها توسط AT&T, ورایزون, با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile را نقض کمیسیون قوانین” او نوشت: در بیانیه ای. “این نقض جدی آسیب دیده آمریکایی در ایمان ما سیستم تلفن و من خوشحال هستم که ما به هر دو حزب توافق که اجرای مناسب است در اینجا. من نمی توانم به طور کامل تصویب این اعلامیه با این حال از آنجا که در انجام این تحقیقات و تعیین مجازات مناسب ما از دست پیگیری از مهم ترین قسمت مورد ما—بسیار مصرف کنندگان ما با حمایت از متهم. چون من به شدت معتقدم که ما باید تعیین تعداد مشتریان نهفته سوء استفاده و بر ما جریمه محاسبات در آن داده ها—محاسبات است که می شده اند و ممکن است اگر ما تا به حال بررسی بیشتر پرخاشگرانه—من باید مخالفت در همه بخشهای باقی مانده از این آیتم استفاده کنید.

یک سناتور برجسته بود و در همان صفحه به عنوان Rosenworcel.

“مغلوب ساختن پیشی جستن FCC می خواهد شما را به فکر می کنم آن را به حفاظت از حریم خصوصی شما – آیا نمی شود فریب خورده گفت:” سناتور Ed Markey (D-جرم.), که تا به حال تحت فشار قرار دادند برای بررسی. “برای تقریبا دو سال FCC شناخته شده است که شرکت های فروش شد در زمان واقعی اطلاعات محل است که می تواند نشان دهد که در آن شما زندگی می کنند و کار می کنند. این سازش ما اعتماد و اطلاعات شخصی نیست فقط یک خزنده, انتزاعی, حفظ حریم خصوصی در معرض خطر آن است که یک تهدید مستقیم به مصرف کنندگان فیزیکی ایمنی و رفاه است. به جای جلسات تعهد خود برای پایین آمدن سخت بر روی حامل های بی سیم است که گناه در این مورد FCC کشیده آن و صدور مجازات است که اجازه این شرکت کردن آسان است. اگر شما صاحب یک تلفن هوشمند اطلاعات در مورد که در آن شما در هر لحظه ممکن است خریداری شده و به فروش می رسد. شما شایسته بهتر از این تصمیم از FCC.”

آن را در تلنگر از خانه انرژی و تجارت رئیس کمیته فرانک Pallone (D-N. J.) در FCC نظارت شنوایی که باعث شد رئیس Ajit Pai به سیگنال جریمه شد. این کنگره بود که جریمه شد که پیشنهاد او این بود که با این مقدار.

“امروز متوجه توسط FCC تایید آنچه که من گفته اند که از آغاز — حامل یک وظیفه برای حفاظت از مصرف کنندگان در زمان واقعی اطلاعات محل و FCC باید اجرای این قانون به منظور حفاظت از ایمنی شخصی از مصرف کنندگان در سراسر کشور,” او گفت:. “در حالی که من خوشحالم که FCC در نهایت پیشنهاد جریمه برای این فاحش رفتار نشان دهنده آن کمی بیشتر از هزینه انجام کسب و کار برای این حامل. بیشتر این کمیسیون است که هنوز هم یک راه طولانی از جمع آوری این جریمه و برگزاری این شرکت به طور کامل پاسخگو. من ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر این موضوع مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>