FCC پیشنهاد برای باز کردن کل 6 گیگاهرتز باند بدون مجوز

FCC رئیس Ajit Pai پیشنهاد به باز کردن کل 6 گیگاهرتز باند بدون مجوز بی سیم پهن باند.

او پیش نویس قوانین را که همه از 1200 مگاهرتز در دسترس برای برخی بدون مجوز دستگاه های که به اشتراک گذاری با وقت کاربران از جمله پخش الکترونیکی گردآوری, (ENG).

رسانههای استدلال کرده بود که در حالی که برخی از گروه می تواند باز می شود تا به صورت بدون مجوز, استفاده, اشتراک گذاری ENG طیف مشکل ساز خواهد بود. AT&T نیز تا به حال مسائل را با به اشتراک گذاری-حمل و همچنین با استفاده از طیف برای backhaul اند به عنوان ابزار شرکت امتیازهای.

اپراتورهای کابلی بودند حمایتی از باز کردن گروه برای بیشتر فای اصلی خود را پهن باند تلفن همراه بازی.

مرتبط با: رسانههای دنبال FCC جلسه در 6 GHZ

شرکت های کامپیوتری از جمله Broadcom, Microsoft, Facebook, Google و کوالکام استدلال می کنند که های سراسر کل گروه بود شدنی است. FCC به نظر می رسد به توافق برسند.

یک شگفتی بزرگ پس از آزادی تا آنجا طیف برای 5G ممکن است یک FCC اولویت است.

“بدون مجوز دستگاه خواهد به اشتراک گذاری این طیف با وقت مجاز خدمات تحت قوانین است که می گردد برای محافظت از کسانی که دارای مجوز خدمات و برای فعال کردن هر دو بدون مجوز و با مجوز عملیات به رشد در سراسر گروه” FCC گفت: این پیشنهاد که teed برای یک رای در مارس 23 نشست.

پیشنهاد به اجازه استاندارد برق بدون مجوز در 850 از 1200 مگاهرتز در باند پایین-قدرت در محیط داخلی استفاده در تمام 1,200. FCC را با استفاده از یک خودکار فرکانس هماهنگی سیستم برای جلوگیری از تداخل.

“از WiFi روتر به صفحه اصلی لوازم آمریکایی در استفاده روزمره از دستگاه است که اتصال به اینترنت بیش از بدون مجوز طیف دارای منفجر شد” Pai در بیانیه ای گفت. “این روند تنها ادامه خواهد داد. سیسکو پروژه که نزدیک به 60 درصد از جهانی ترافیک داده تلفن همراه را خارج از لود به وای فای توسط 2022. به جای این که افزایش WiFi تقاضا FCC است که با هدف افزایش عرضه از Wi-Fi طیف با ما boldest ابتکار: در حال ساخت کل 6 گیگاهرتز باند موجود به صورت بدون مجوز استفاده کنید. با انجام این کار ما را به طور موثر افزایش میزان طیف در دسترس برای وای فای تقریبا توسط یک عامل از پنج. این امر می تواند یک مزیت بزرگ برای مصرف کنندگان و مبتکران در سراسر کشور. این امر می تواند یک گام به سوی افزایش ظرفیت در کشور ما شبکه های. و آن را کمک خواهد کرد که پیشرفت و حتی بیشتر رهبری ما در نسل بعدی فن آوری های بی سیم از جمله 5G.”

این مورد شامل یک اطلاع ثانوی از پیشنهاد Rulemaking که به دنبال نظر اجازه بسیار کم-دستگاه های با قدرت به کار سراسر همه از 1200 گیگاهرتز, هر دو در داخل خانه و خارج از منزل به پشتیبانی با سرعت بالا, کوتاه محدوده دستگاه های مانند wearables واقعیت افزوده و واقعیت مجازی دستگاه های.

“پیش نویس سزاوار و به احتمال زیاد دریافت تایید به اتفاق آرا از FCC گفت:” بنتون موسسه پهنای باند و جامعه است. “این اقدام قطعا است نه یک “سادگی” به عنوان انجمن ملی رسانههای اخیرا گفت. به خلاف این طیف همواره متعلق به مردم است. اختصاص آن به بدون مجوز استفاده از فعال خواهد شد و صاحبان آن – عمومی – به استفاده از آن برای مهم و مفید باشند.

“مصرف کننده طرفداران ستایش FCC برای آن pathbreaking طیف-های سفارش” گفت: Michael Calabrese مدیر بی سیم پروژه های آینده در امریکا باز موسسه فن آوری. “باز کردن کل 6 گیگاهرتز باند پایین-قدرت gigabit-سریع Wi-Fi در هر خانه و سازمانی را سرعت بخشیدن به در دسترس بودن و قیمت از نسل بعدی برنامه های کاربردی و خدمات در سراسر کشور. حتی سریعترین فیبر پهنای باند سرویس اینترنت بی فایده است برای مصرف کنندگان بدون Wi-Fi طیف مورد نیاز برای اتصال همه از ما, لپ تاپ, تبلت و گوشی های هوشمند است.”

“با میلیون ها نفر از آمریکایی ها با تکیه بر پهنای باند شبکه برای متصل باقی می ماند و مولد در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله نیاز برای به اشتراک گذاری وای فای در 6 گیگاهرتز است هرگز بیشتر روشن به مردم گفت:” منشور در بیانیه ای. “FCC را پیشنهاد 6 GHz منظور باز خواهد شد تا منابع مهم برای بهبود عملکرد فای به عنوان کارگران و دانشجویان و بیماران ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و موسسات مالی تکیه می کنند به طور فزاینده ای در اتصال آنلاین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>