FCC رد دادخواست به بررسی پخش از مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس اظهارات

FCC–در این مورد شامل رئیس, مشاوره عمومی و رسانه دفتر رئیس-به صراحت و شدت رد دادخواست توسط مطبوعات آزاد به دنبال یک دولت رسیدگی به پخش که پخش اظهارات رئیس جمهور در طول coronavirus جلسات و “مربوط به تفسیر” استدلال می کند که بررسی خواهد خود را محدود کردن مطبوعات آزاد.

آنها روشن ساخته است که FCC نمی خواهد تبدیل به “غربت داور از رسانههای’ سرمقاله قضاوت و نه آنها را مانع از پخش اخبار حوادث مربوط به مقامات دولتی در میان جریان جهانی همه گیر.”

رئیس جمهور متهم شده است از اظهارات نادرست در مورد ویروس و درمان و افزایش امید کاذب مورد شامل همه گیر خود شده اند تماس برای رسانه ها به هوا روزانه در جلسات کامل استدلال رئیس جمهور این است که با استفاده از آنها به عنوان جایگزین تظاهرات از انواع داده های اجتماعی فاصله است که محدود خود را منظم کنند ،

FCC مشاور عمومی و رسانه دفتر “کاملا رد کرد” طومار.

به طور کلی وکیل تام جانسون جونیور و رسانه دفتر رئیس میشل کری در نامه ای مشترک گفتند که طومار “به دنبال درمان است که خواهد خطرناکی محدود کردن آزادی مطبوعات مندرج در متمم اول قانون اساسی و misconstrues کمیسیون قوانین است.”

FCC رئیس Ajit Pai نامیده شده است بر مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان به تعهد به تداخل در پخش تصمیم گیری زمانی که آن را می آید به پخش یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی. انکار دادخواست به او فرصتی برای انجام این کار در ارتباط با مسئله متفاوت است.

مربوط به: تپه Dems فشار Pai به اعلام تلویزیون مجوز در معرض خطر

“تحت رهبری من FCC همیشه ایستاده بود بصورتی پایدار و محکم در دفاع از آمریکا در متمم اول قانون اساسی آزادی ها از جمله آزادی مطبوعات” Pai گفت. “و تا زمانی که من رئیس این آژانس ما همیشه خواهد شد.

“دولت فدرال را نمی خواهد—و باید—بررسی رسانههای خود را برای تحریریه قضاوت تنها به دلیل منافع خاص گروه عصبانی است در دیدگاه ها بیان می شود در هوا به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که آنها ابراز” گفت: Pai. “ما نمی خواهد به سانسور اخبار. در عوض سازگار با متمم اول قانون اساسی ما ترک آن را برای پخش به برای خود تعیین نحوه پوشش این ملی اضطراری از جمله رویدادهای زندگی می کنند که شامل ملت ما قرار داد.”

رایگان دولت, بنیاد, رئیس جمهور, Randolph, مارس تحسین FCC را رد دادخواست به tweeting:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>