FCC رد درخواست دوم به ماندن C-Band سفارش

FCC را اداره مخابرات بی سیم را رد کرده است دوم دادخواست به تاخیر C-band طیف repack و حراج موظف در 3.7 GHz گزارش و سفارش.

سیاسی تقسیم FCC رای دادند و در ماه فوریه گذشته در یک نهایی به منظور ایجاد حراج C-band اواسط باند ماهواره ای برای طیف زمینی بی سیم و همچنین تصویب قوانین که برای حراج است که میله میله برای شروع در ماه دسامبر.

مرتبط با: FCC شناسایی واجد شرایط C-Band ایستگاه های زمین

ماهواره زمین ایستگاه اپراتور PSSI جهانی خدمات به دنبال ماندن از سفارش ژوئن 17 بعد از FCC را تکذیب کرد اولین بماند.

در ژوئن 10, FCC رد دادخواست برای به تاخیر انداختن شروع حراج توسط همان تعداد انگشت شماری بین المللی ماهواره ای شرکت های مجاز به استفاده از این گروه که به دنبال اقامت در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار که آن هم رد شده است.

PSSI تنها با استفاده از C-band بر اساس گاه به گاه ادعا این امر می تواند آسیب توسط طیف کمبود ناشی از repurposing از گروه پایین تر و از تداخل بالقوه از بی سیم شرکت است که بخش پایین تر از گروه متعاقب آن حراج.

نوار برای تامین اقامت بالا یک جلسه چهار معیار: 1) به احتمال زیاد به غلبه بر شایستگی 2) آسیب های جبران ناپذیر وجود ندارد و یک اقامت 3) هیچ آسیبی به دیگران اگر اقامت اعطا شده است و 4) اقامت در منافع عمومی.

بی سیم اداره گفت: وجود قریب الوقوع و آسیب شدید و منافع عمومی آن گفت: PSSI استدلال وجود دارد که بدون نیاز به repurpose C-گروه طیف در همه وجود دارد چرا که بیش از کافی اواسط باند طیف “[f]نهفته است در این صورت این کمیسیون را تعیین و بر اساس یک رکورد گسترده که ساخت C-گروه طیف در دسترس برای پشتیبانی از شبکه های 5G را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است انتقادی به آن به طور کلی طیف مدیریت استراتژی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>