FCC نسخه آزمایشی دستور کار نشست ماه مارس

FCC منتشر کرده است آن برنامه آزمایشی برای مارس 31 نشست و آن را شامل طرح های پیشنهادی به 1) دستور بزنید/متزلزل پیش فرض robocall مسدود کردن تکنولوژی 2) تنظیم روش به طور قابل توجهی مشاهده ایستگاه 3) تجدید نظر در برنامه حمل و نقل حل اختلاف قوانین 4) و تنظیم قوانین FCC به “تسهیل نسل بعدی تلویزیون.

FCC رئیس Ajit Pai منتشر شده همه کسانی که در مورد به کمیسیون بررسی قبل از جلسه.


1)
به هم بزنید/متزلزل (قبلا بیشتر James Bondlike “متزلزل/هم بزنید”) مورد گزارش و سفارش و اطلاع از پیشنهاد rulemaking (NPRM) که “اتخاذ قوانین

نیاز به منشاء و فسخ صدای ارائه دهندگان خدمات به اجرای بزنید/متزلزل caller ID احراز هویت در چارچوب پروتکل اینترنت بخشی از شبکه خود را; و (2) [در FNPRM] پیشنهاد اضافی برای مبارزه با اقدامات غیر قانونی و کلاهبرداری از جمله اقدامات برای اجرای بخش هایی از ترسیم شده عمل می کنند.

مورد شرح زیر است کنگره دستور در ترسیم شده عمل می کنند که به هم بزنید/متزلزل ساخته شود اجباری و خواهد مجموعه 30 ژوئن 20201 مهلت در تراز با قانون. این امر همچنین گسترش بزنید/متزلزل به متوسط ارائه دهندگان خدمات دسترسی.

FCC در حال حاضر به اتفاق آرا تصمیم گرفت تا اجازه حمل را مسدود robocalls به طور پیش فرض از طریق بزنید/متزلزل ساخته شده بود در آن داوطلبانه است.


2)
از “اصلاح توزیع شده سیستم انتقال قوانین به منظور تسهیل در نسل بعدی تلویزیون” یک NPRM که به دنبال اظهار نظر در مورد اینکه آیا برای تغییر کمیسیون قوانین “حاکم بر استفاده از توزیع سیستم های انتقال توسط ایستگاه های پخش تلویزیونی.”

آیتم را به دنبال اظهار نظر در مورد اصلاح قوانین FCC اجازه می دهد تا DTS سیگنال های که استفاده چندگانه انتقال سایت در یک بازار به افزایش یک ایستگاه سیگنال به گسترش فراتر از یک ایستگاه خدمات مجاز منطقه با بیش از یک ده کوچک مقدار. انجمن ملی پخش و امریکا عمومی تلویزیون ایستگاه های درخواست FCC برای تغییر.

این امر نیز به دنبال ورودی در اثر تغییر در ترجمه و LPTV ایستگاه.


3)
“تعریف به طور قابل توجهی مشاهده ایستگاه های تلویزیونی محلی” است NPRM به دنبال نظر در “آیا برای به روز رسانی روش برای تعیین اینکه آیا یک برنامه تلویزیونی ایستگاه ‘به طور قابل توجهی مشاهده شده در یک جامعه و در خارج از آن بازار محلی.

این همزمان و برنامه نویسی شبکه در خارج از بازار تلویزیون ایستگاه وارد شده به یک بازار محلی باید حذف پستها همزمان و شبکه انحصار قوانین مگر اینکه FCC تعیین می کند که خارج از بازار ایستگاه نیز قابل توجه بینندگان در این بازار است.

این مورد به دنبال اظهار نظر در میان چیزهای دیگر, آیا نیلسن و یا برخی از دیگر روش باید مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین “میزان قابل توجهی مشاهده” وضعیت و اینکه آیا اصطلاحات مانند “ایستگاه مستقل” و یا جزئی netework ایستگاه” باید به روز با توجه به تغییرات در بازار است.


4)
“تجدید نظر در برنامه حمل و نقل قوانین و قسمت 76 بررسی روش های” یک FNPRM و NPRM – به دنبال نظر در “آیا برای تغییر کمیسیون قوانین حاکم بر این قطعنامه از برنامه حمل اختلافات بين تصویری برنامه نویسی فروشندگان و چند تصویری برنامه نویسی توزیع کنندگان.”

این مورد را دنبال دیدگاهها دوباره میان چند چیز دیگر که آیا برای تغییر زمان محدود مورد نیاز برای پر کردن برنامه حمل و نقل شکایت به “روشن است که این امر تنها در شرایطی که در آن وجود دارد و نه یک برنامه موجود حمل و نقل قرارداد و یا قرارداد ارائه و متهم MVPD را رد کرده است و یا موفق به اذعان یا یک درخواست برای برنامه حمل و نقل و یا یک درخواست برای مذاکره برای برنامه حمل و نقل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>