FCC انتشار لیست RDOF واجد شرایط مکان

FCC رئیس Ajit Pai گفت: FCC شد انتشار لیست پنج شنبه (25 ژوئن) از مکان های واجد شرایط برای اولین بار از 16 میلیارد دلار در روستایی دیجیتال فرصت های صندوق (RDOf) پول است.

که گربه از کیسه بیرون آمد در اینترنت نوآوری داد وبینار.

تنها دقیقه بعد لیست صادر شد. FCC می گوید که 5,392,530 unserved مکان شده اند “تلقی واجد شرایط” برای حمل و پیشنهاد در خدمت با 16 میلیارد دلار در حال حراج آغاز Oct. 29

FCC منتشر شده یک لیست اولیه در ماه مارس و به نظر یک فرصت برای به چالش کشیدن/وزن در لیست تا تاریخ 1 آوریل.

قانونگذاران خواهد شد مشتاق به چک لیست برای دیدن جایی که پول خواهد بود رفتن در کشورها و مناطق.

مرتبط با: FCC, نام جدید روستایی مزایده رئیس ستاد

FCC قرار است به حراج دسترسی به 16 میلیارد دلار (فاز یک) از $20.4 میلیارد دلار در RDOF بودجه شروع در ماه اکتبر. پول اهدا خواهد شد بیش از 10 سال به ارائه دهندگان برای ارائه صدای ثابت و پهنای باند به unserved بالا-هزینه مناطق در سرعت حداقل 25/3 مگابیت در ثانیه.

مرتبط با: WISPA میاد لایحه سرعت RDOF حراج

Pai گفت: در این وبینار که توسط پایان روز FCC خواهد بود با انتشار این لیست از مکان های پیشنهادی که FCC کار کرده است به منظور بررسی–یا نه.

کسانی که مکان FCC مشخص نبود با سرعت بالا پهنای باند در سرعت مورد نیاز. Tranche دوم از پول–در حدود 4 میلیارد دلار–به مناطق محروم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>