FCC می گوید موقت طیف مقامات می پرداخت

در یک پیش نمایش از طرح خود برای آزاد کردن کاهش 45 مگاهرتز از 5.9 GHz طیف باند برای WiFi, FCC گفت: ارائه دهندگان خدمات اینترنت بی سیم (حلقه) آن را مجاز به استفاده از این گروه به طور موقت در طول بیماری همه گیر در حال افزایش سرعت کاهش تراکم و گسترش مناطق تحت پوشش.

FCC شروع به گسترش ویژه موقت مقامات برای استفاده از این گروه در اواخر ماه مارس است. به تاریخ آن گفت: آن اعطا کرده است بیش از 100 دسته هایی برای رسیدگی به افزایش تقاضا در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

مرتبط با: FCC, آشنایی یافتیم 5.9 GHz طیف برای همه گیر-ترافیک محور

STA هستند نوع خشک اجرا در FCC را بزرگتر طرح است.

این کمیسیون به اتفاق آرا رای داده Dec. 12, 2019, برای به اشتراک گذاشتن که 5.9 GHz band با تقسیم آن است. پیشنهاد این است که برای آزاد کردن کاهش 45 مگاهرتز به طور انحصاری برای بدون مجوز استفاده و برای حفظ بالای 30 مگاهرتز برای ارتباطات V2V از جمله 20 مگاهرتز است که برای C-V2X.

اما است که نه رسما اتفاق افتاده و در عین حال پس از STAs یک پیش نمایش از همه چیز آمده است.

“مصرف کنندگان آمریکایی با تکیه بیش از هر زمان بر پهنای باند بنابراین من خوشحال هستم که 5.9 GHz طیف است کمک به ثابت بی سیم پهن باند از ارائه دهندگان ارائه سریع تر و کارآمد تر خدمات برای مصرف کنندگان گفت: FCC صندلی Ajit Pai در آزادی از FCC ارتقای اثربخشی STAs. “من سپاسگزار برای این شرکت ها برای ساخت یک تفاوت مثبت در جوامع خود ارائه دسترسی به اینترنت است که بشدت مورد نیاز در برخی از سخت ترین-برای-اتصال نقاط در کشور ما است.”

“آمریکایی ها بسته به شبکه های وای فای به کار یادگیری و اقامت متصل به اطلاعات حساس و FCC است با استفاده از تمام ابزار در جعبه ابزار برای گسترش ظرفیت شبکه گفت:” WiFi رو به جلو است. “رئیس همکارانش و دسته هایی گرفته اند اقدام سریع برای اتصال مردم زمانی که آنها به آن نیاز دارید. ما امیدواریم که این تلاش ها نشان می دهد که FCC را دراز مدت سازش رویکرد به 5.9 GHz band حق یک: استفاده نشده طیف قرار داده و آن را به کار برای جوامع ما در حال حاضر است.”

سازش اجازه می دهد تا ارتباطات V2V استفاده منحصر به فرد از بالا 30 مگاهرتز–آن استفاده می شود که همه 75 مگاهرتز–و WiFi کاهش 45-به جای همه آنها را امتحان کنید برای به اشتراک گذاشتن همه 75 مگاهرتز.

“ما سپاسگزار بیش از حد – به هر دو FCC که اعطا STAs و اعضای ما” گفت: WISPA بی سیم ارائه دهندگان خدمات اینترنت ارتباط “از جمله: Amplex پیچ و اینترنت Gtek ارتباطات Intermax شبکه های MetaLINK Technologies Nextlink, Softcom, اینترنت, ارتباطات, جنوب پهنای باند TCC Skywire, Wavelinc ارتباطات ZIRKEL بی سیم و دیگران بی شماری که با استفاده از این 5.9 GHz طیف برای حفظ آمریکایی ها متصل شده و امن از طریق این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>