Rosenworcel خواستار مخالفان بی طرفی خالص حکومت dereg به ایجاد برخی از سر و صدا

FCC است که به دنبال اظهار نظر در سه مسائل مربوط به آن بازگرداندن آزادی اینترنت (RIF) سفارش مسائل مربوط به دادگاه بازگردانده شدند بازگشت به آن برای اقدام بیشتر. یک کمیسیون است که در حال حاضر وزن با مشاوره در مورد چگونه به ثبت نام کسانی که نظرات.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار تایید بخش عمده ای از این سازمان تصمیم به reclassify Isp ها به عنوان من اطلاعات ارائه دهندگان خدمات است که موضوع را به عنوان دوم مشترک-حامل مقررات و برای از بین بردن این قوانین در برابر انسداد throttling, پرداخت, اولویت بندی و به طور کلی رفتار حکومت. اما دادگاه گفت: FCC مورد نیاز برای بهتر توضیح تاثیر این تصمیم بر ایمنی عمومی تنظیم قطب پیوست و آن تاسیسات پهنای باند/تلفن برنامه یارانه.

FCC را Wireline رقابت های اداره است که به دنبال نظر فقط به آنچه عمل باید آن را در پاسخ به دادگاه و بازداشتگاه و داده است به نظر تا مارس 30 و پاسخ نظرات تا آوریل 29 واصل شود.

می آید که پس از سی دادگاه در اوایل این ماه محروم تمام درخواست ها به صورت کامل-دادگاه اعاده دادرسي از سه قاضی RIF حکم پاکسازی راه را برای FCC به موضوع درخواست خود را به صورت ورودی در حکم دادگاه.

دموکراتیک کمیسر جسیکا Rosenworcel که رای دادند در برابر RIF منظور تا به حال برخی از نظرات به درخواست برای نظرات.

“FCC اشتباه کردم که آن را لغو بی طرفی خالص. این تصمیم قرار داده آژانس در طرف اشتباه تاریخ آمریکا و قانون” او گفت:. “و دادگاه ها موافقت کردند. به همین دلیل آنها را به این آژانس قطعه کلیدی در مورد چگونگی عقبگرد بی طرفی خالص حمایت نهفته ایمنی عمومی آمریکایی های کم درآمد و پهنای باند زیرساخت ها است.

“امروز FCC است که به دنبال اظهار نظر در مورد چگونه به بهترین حرکت رو به جلو,” او اضافه شده است. “توصیه من ؟ مردم آمریکا باید به بالا بردن صدای خود را و اجازه دهید واشنگتن می دانیم چقدر مهم باز اینترنت است که برای هر قطعه از ما مدنی و تجاری زندگی می کند. آژانس اشتباه به ارائه دهندگان پهنای باند قدرت برای جلوگیری از وب سایت های گاز خدمات و سانسور محتوای آنلاین [که دادگاه نمی گویند در طرف اشتباه از قانون] مبارزه برای یک اینترنت باز نشده است. آن زمان به سر و صدا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im