FCC به دنبال RX برای بیمارستان Robocalls

FCC رئیس Ajit Pai, نام اعضای FCC جدید بیمارستان Robocall حفاظت از گروهی که به عنوان نام آن نشان می دهد ایجاد شده بود به توصیه FCC در مبارزه با robocalls به بیمارستان.

کمیسر برندان Carr را نمایندگی FCC و کمیسر نوح جاشوا فیلیپس را به نمایندگی از کمیسیون تجارت فدرال. افسران خواهد بود دیو Summitt از Moffitt مرکز سرطان رئیس; Patrick هالی از USTelecom معاون صندلی.

برای یک لیست کامل از اعضای اینجا را کلیک کنید

اولین جلسه از طریق ویدئو کنفرانس خواهد شد در جولای 27, و در دسترس برای مشاهده آنلاین در https://www.fcc.gov/general/live. پرسش های عمومی را می توان فرستاده شده به [email protected]

“Robocalls می تواند تداخل با بحرانی زندگی-صرفه جویی در کار از بیمارستان ها و مراکز درمانی و اختصاص داده شده خود را در خط مقدم کارکنان” گفت: رئیس Ajit Pai. “من بسیار سپاسگزار به این گروه اختصاص داده شده از آمریکایی ها که در حال ارتکاب وقت خود را در, دانش و تلاش به بیمارستان Robocall حفاظت گروه برای کمک به حفاظت از ملت ما مهم سیستم بهداشت و درمان به خصوص در طول این بی سابقه ای همه گیر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>