FCC: سنا Ligado مربوط به حملات ‘بی اساس Fearmongering’

FCC هل دادن به عقب سخت جمهوری خواهان و دموکرات ها و برنج نظامی بودند که به شدت بحرانی کمیسیون در نیروهای مسلح سنا در جلسه کمیته پنج شنبه (6 مه).

جلسه ویژه تنها وزارت دفاع شاهدان استدلال FCC به حال بی پروا و با عجله به تصویب یک “طعمه و سوئیچ” طرح Ligado برای راه اندازی یک زمینی خدمات پهن باند است که با تعریف تداخل با بحرانی GPS سیستم هدایت موشک و هواپیما موقعیت.

“با توجه به تمام این اظهارات نادرست بودن ساخته شده در این جلسه آن را دشوار است به دانستن که در آن برای شروع گفت:” یک سخنگوی FCC رئیس Ajit Pai.

“برای مثال تکرار ادعا می کنند که سازمان های فدرال به اتفاق آرا مخالفت با ما سفارش پرهیاهو غلط به تصمیم ما تایید شده توسط وزیر امور خارجه و دادستان کل.”

مرتبط با: FCC تایید Ligado زمینی خدمات پهن باند

یک جمهوری خواه در این جلسه را از شاهدان در مورد پشتیبانی از این برنامه توسط دادستان کل لایحه Barr و وزیر خارجه مایک Pompeo, آیا موقعیت خود را تغییر داده بود و به همین دلیل آنها را به حمایت از Ligado تصمیم گیری اگر آن را مانند یک تهدید. هیچ پاسخ وجود دارد.

“علاوه بر این گفت:” سخنگوی “وزارت دفاع (و هر واحد اجرایی سازمان است که بخشی از Interdepartment رادیو کمیته مشورتی) داده شد ما تصمیم پیش نویس در پاییز گذشته پس از ادعای اینکه آنها blindsided توسط این مه مضحک است. از همه مهمتر چیزی گفت: امروز تغییرات اساسی حقایق است که متریک استفاده می شود توسط وزارت دفاع برای اندازه گیری تداخل مضر نیست در واقع اندازه گیری تداخل مضر است و این تست که بر روی آنها تکیه کردند به طور چشمگیری بالاتر از سطح قدرت از FCC تایید شده است.

“خط پایین در اینجا است که FCC ساخته شده به اتفاق آرا, دو حزبی تصمیم گیری بر اساس اصول مهندسی صدا” سخنگوی گفت. “ما ایستاده است که تصمیم 100% و نخواهد بود منصرف توسط بی اساس fearmongering.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>