FCC مجموعه روستایی پهنای باند صندوق حراج تاریخ

فراهم می کند جزئیات بیشتر در مورد روند و به دنبال اظهار نظر در چارچوب

FCC تایید کرده است یک Oct. 22 شروع تاریخ خود را برای حراج از 16 میلیارد دلار در پرداخت یارانه روستایی پهنای باند.

که در آن جلسه عمومی روز شنبه (Feb. 28) در مراحل اداری برای اداره حراج و صندوق. رای 5-0 با یک جزئی مخالفت.

FCC در ماه گذشته به تصویب $20.4 میلیارد روستایی دیجیتال فرصت صندوق برای حمایت از پهنای باند استقرار در مناطق روستایی با 16 میلیارد دلار دست در فاز اول از طریق حراج معکوس.

ژانویه گزارش و سفارش به تصویب دو فاز معکوس حراج چارچوب برای ارائه به بالا هزینه خدمات جهانی حمایت را ثابت باند پهن با سرعت بالا خدمات به میلیون ها نفر از unserved آمریکایی در هزینه و مناطق.

این صندوق را به سمت استقرار سرعت بالا پهنای باند بیش از 10 سال به مناطق در حال حاضر فاقد ثابت خدمات پهن باند حداقل 25 مگابیت در ثانیه سرعت دانلود و 3 مگابیت در ثانیه ها.

FCC تایید حراج تابستان گذشته اما هنوز نهایی قوانین برای چگونه آن را انجام شده است.

مورد رای جمعه در علاوه بر این به تنظیمات تاریخ:

•”به دنبال اظهار نظر در مورد مناسب منطقه حداقل برای مناقصه در مرحله اول مزایده به تعادل مناقصه’ نیاز به انعطاف پذیری در برابر نیاز به صورت کارآمد و قابل کنترل حراج.

  • “پیشنهاد قبل و بعد از حراج نرم افزار مورد نیاز برای حراج شرکت کنندگان از جمله:
  • “جمع آوری قبل از حراج “فرم کوتاه” نرم افزار اطلاعات مانند مالکیت متقاضی اطلاعات و اطلاعات دیگر در مورد متقاضی عملیاتی و قابلیت های مالی.
  • “جمع آوری پست-حراج “long-فرم” درخواست اطلاعات از برنده شدن در مناقصه برای اطمینان از آنها دارای ویژگی های و توانایی مالی برای دیدار با پهنای باند استقرار تعهدات و منافع عمومی مورد نیاز برای تمام حامل دریافت پشتیبانی می کند.

• “ترویج شفافیت و کارایی در حراج به دنبال اظهار نظر در مراحل مناقصه در مزایده و اختصاص دادن حمایت خود را به اطمینان حاصل شود که سریع ترین شبکه های رسیدن به اکثر آمریکایی ها و با کمترین هزینه امکان پذیر است, به عنوان مورد نیاز توسط روستایی دیجیتال فرصت صندوق گزارش و نظم است.”

کمیسر جسیکا Rosenworcel بود “بله” رای اما عقیده داشت در بخشی به دلیل او می گوید: اختصاص 16 میلیارد دلار قبل از FCC ثابت آن نادرست پهنای باند نقشه و مشکوک داده است. او تکرار او سرود “نقشه قبل از پول و اطلاعات قبل از استقرار.”

“رفع شکاف دیجیتال است که در قلب این سازمان ماموریت” او گفت:. “اما انجام آن را در راه اتفاقی که در آن ما در حال توزیع میلیاردها دلار بدون در نظر گرفتن مراقبت از کار یکی—ساخت مطمئن شوید که ما باید داده ها به انجام این کار — غیر قابل قبول است.”

او نیز ناراضی است که اکثریت تصمیم گرفت که پول باید به مناطق گرفتن پهنای باند یارانه ها از دیگر منابع دولت.

FCC صندلی Ajit Pai گفت که روستایی نیاز مصرف کنندگان و سزاوار همان دسترسی به باند پهن با سرعت بالا به عنوان هر کس دیگری از طریق عادلانه و رقابتی حراج بودجه برای استقرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>