FCC کرکره رسانه دفتر مهندسی بخش

FCC رای به سازمان دهی مجدد خود را در رسانه های دفتر به طور خاص سازندگان: مهندسی خود را بدست آورد و تاشو کار و کارکنان که در بخش به اداره صنعت تجزیه و تحلیل بخش (IAD).

رای به اتفاق آرا بود هر چند دموکرات جسیکا Rosenworcel موافق است و از یک full-بویژه بله.

IAD تمرکز مالکیت رسانه و جنبه های اقتصادی قوانین و سیاست ها و همچنین بررسی مجوز نقل و انتقال با مفاهیم سیاست و توسعه گزارش در صنعت و بازار داده است. با ایجاد FCC اداره اقتصاد و تجزیه و تحلیل برخی از KIAD را اقتصاددانان و بخشی از مسئولیت های خود را منتقل شدند وجود دارد.

مهندسی بخش متمرکز شده است در کابل نظارتی براده و درخواست برای احکام تبدیل شده اند که کمتر با توجه به انتقال از آنالوگ به دیجیتال و از کاغذ الکترونیکی براده و همچنین روند مقررات زدایی گفت: FCC.

“پیدا کنیم که با وجود مزایای قابل توجه برای آوردن مهندسی بخش تیم ظرف بزرگتر IAD” FCC منظور گفت. “ساده سازی ساختار سازمانی اداره خواهد شد ساده کردن عملیات خود را بهبود ناظر به کارمند نسبت در نتیجه کاهش افزونگی در مدیریت و تشویق گسترده تر کارکنان تعامل و همکاری است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>