FCC حملات ‘تاریخی’ توافق بی سیم در محل شرکت

FCC زده یک توافق تاریخی با حفظ گروه برای کمک به ساخت زیرساخت های بی سیم در حالی که حفاظت از خواص تاریخی.

که می آید در قالب یک به روز رسانی در سراسر کشور برنامهای توافق برای Collocation آنتن های بی سیم (Collocation NPA) که FCC وارد شده به کمیسیون مشورتی شورای حفظ تاریخی (ACHP), و, کنفرانس ملی دولت حفظ تاریخی افسران (NCSHPO) در سال 2011.

توافق اعلام شد توسط FCC کمیسیون برندان Carr که به ریاست FCC را تلاش برای streamling بی سیم پهن باند buildouts به عنوان یک راه برای سرعت استقرار 5G.

توافق بیشتر ساده سازی زیرساخت های پروژه بررسی است.

این تغییر به این معنی است که برای حفاری محل شرکت (اضافه کردن تجهیزات بی سیم به یک سایت موجود است) که مربوط است به رخ می دهد اما در خارج از زمان برج سایت می توانید واجد شرایط برای عملکرد کارآمد نقد و بررسی که تا به حال نشده است در این مورد قبلا. حامل اجازه داده شد به حفر خارج هفتم در سایت موجود است اگر آنها مصرف پایین و جایگزین کردن این برج طوری تغییر دهد co-مکان همان راه گریز.

“”این یک مهم و حیاتی توافق برای اطمینان از زیرساخت های ما سیاست می تواند برای دیدار با چالش ها و فرصت های 5G” یابند.

NATE ارتباطات زیرساخت contractors association, ستایش قرارداد.

“از طرف مقابله را از 1000 شرکت های عضو در سراسر کشور ما تحسین کمیسر کار و همکارانش در FCC به صورت فعالانه همکاری با مقامات ACHP و NCSHPO برای آمدن به شرایط این حس مشترک توافق گفت:” مقابله جمهور تاد Schlekeway. “این توافق برنده-برنده برای مقابله عضو شرکت های بی سیم و زیرساخت های صنعت و حفظ تاریخی جامعه است. به ویژه در ارتباط است و خوشحالیم که این توافق به حساب واقعیت های نسل بعدی سایت فعالیت و تشویق تسهیل collocation در ساختارهای موجود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>