FCC برای رای دادن در C-Band روش حراج در ماه اوت

رئیس می گوید FCC تصمیم به صبر در اطراف برای کنگره پرداخت است

FCC رای خواهد داد و در آن اوت جلسه نهایی چارچوب آن در دسامبر باند C ماهواره طیف حراج.

FCC رئیس Ajit Pai, وبلاگ, اخبار, نشان می دهد FCC گرفتن طیف آزاد تا برای 5G برای کمک به برنده شدن در این مسابقه که جدید بی سیم با تکنولوژی های متضاد که به کنگره است. “به همین دلیل ما رد تماس برای انجام به معنای واقعی کلمه هیچ چیز تا زمانی که کنگره با تصویب قانون در موضوع” او افزود: “(breaking news: آن هنوز هم نشده است).”

در فوریه FCC رای به رایگان تا 280 مگاهرتز در بخش پایین تر از گروه برای حراج به حامل های بی سیم به صورت زمینی 5G و پیشنهاد حراج چارچوب که در آن به دنبال دهید.

C-band است midband طیف در حال حاضر در حال استفاده توسط اپراتورهای ماهواره ای به ارائه برنامه نویسی شبکه به پخش کنندگان و اپراتورهای کابلی. حراج FCC آخرین حرکت برای آزاد کردن طیف برای 5G. کمیسیون تحت فشار برای آزاد کردن بیشتر midband 5گرم “ساحلی” طیف داده اخیر خود تمرکز بالا-گروه طیف.

مرتبط با: FCC, رد درخواست دوم به ماندن C-Band, سفارش

FCC ارائه شتاب پرداخت برای اپراتورهای ماهواره ای که توافق کرده اند که برای خروج از طیف های اولیه و پرداخت خواهد شد زمین ایستگاه اپراتورها برای خود repack یا بر اساس هزینه های واقعی و یا در یکجا از قبل.

“امروز من منتشر نهایی پیش نویس روش برای یک C-band, حراج برگزار شود Dec. 8, 2020, و ما به رای آنها را در ما اوت جلسه گفت: Pai. “آنها هجی کردن بسیاری از جزئیات مزایده — مناقصه رقابتی روش های, نرم افزار های مورد نیاز و مهلت حاکم بر شرکت در حراج 107. به خار استقرار فوق سریع جهان پیشرو 5G شبکه ما نیاز به C-band طیف (در میان دیگر طیف باند) در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اگر کمیسیون تصویب این طرح برای راه اندازی این حراج در ماه دسامبر به سختی نه ماه پس از اتخاذ قوانین, این دقیقا کاری است که ما انجام خواهد داد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>