FCC Waives بیشتر Regs در تصویری رله خدمات

FCC بیشتر سست مقررات ارتباطات خدمات رله–به طور خاص تصویری خدمات رله (VRS)–است که به کمک ناشنوا شنوا و ناشنوا/نابینا و با سخنرانی ناتوانی برای برقراری ارتباط است.

آن گفت: دوشنبه (مه 3) که آن را به طور موقت waiving محدودیت در استخدام پیمانکاران برای آمریکا تفسیر زبان خدمات. واجد شرایط VRS ارائه دهندگان مجاز به قرارداد فرعی با یک نهاد است که واجد شرایط نیست. اما FCC گفت: با افزایش سطح ترافیک و کارمند غیبت را به COVID-19 وجود دارد کمبود ASL مترجمین به عنوان ارتباطات دستیاران.

“این وظیفه ما است که برای کمک به اطمینان حاصل شود که VRS دهندگان می توانند ادامه خدمت به آمریکایی های معلول که تکیه بر خدمات رله برای برقراری ارتباط” گفت: FCC صندلی Ajit Pai از آخرین در یک میزبان از COVID-19 چشم پوشی FCC صادر کرده است. “این شرایط فوق العاده در حال حاضر چالش های منحصر به فرد و امروز به طور موقت چشم پوشی می دهد ارائه دهندگان انعطاف پذیری به استخدام اضافی ASL مترجمین برای دیدار با خدمات فعلی نیاز دارد.”

چشم پوشی موثر است بلافاصله و گسترش تا زمانی که ممکن است 15.

رانده شده توسط گسترش coronavirus بحران FCC دو هفته پیش ارائه شده به طور موقت چشم پوشی به کمک زبان اشاره آمریکایی مترجمین telework به منظور حفظ ارتباطات از راه دور رله خدمات (TRS)–در این مورد تصویری سرویس رله.

FCC همچنین ارائه چشم پوشی از دیگر TRS قوانین اجازه می دهد تا مترجمین به ادامه ارائه خدمات به صدها هزار نفر از مردم که به آنها نیاز دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>