FCC به دنبال فاصله-یادگیری دلار از تپه

FCC به دنبال پول از کنگره برای آموزش از راه دور در COVID-19 کمک لایحه ای که گذشت, هفته گذشته اما نمی توانید آن را. FCC رسمی نشان داد در زمينه دوشنبه (30 مارس) که آن را از دست دادن.

حزب دموکرات نیز حداقل 2 میلیارد دلار برای e-رای در کمک بیل.

FCC رسمی گفت: به دنبال این کمیسیون برای تمدید کمک های مالی زمین برای دور بعدی COVID-19 کمک های اولیه است که تقریبا مطمئنا در آینده. او همچنین با اشاره به تلاش های Isp ها در حال بدست گرفتن خود به خود سکه از جمله ارائه خدمات رایگان به افراد کم درآمد ساکنان با کودکان سن مدرسه در حال حاضر فاقد صفحه اصلی پهنای باند.

FCC در حال حاضر گرفته شده برخی از مراحل را امتحان کنید و کمک به ارائه دهندگان پهنای باند افزایش خود را از راه دور آموزش و پرورش تلاش طریق FCC مدارس و کتابخانه e-نرخ پهنای باند یارانه. که شامل اجازه دادن به مدارس و کتابخانه ها هستند که بسته به هنوز بودجه–به طوری که آنها می توانید باز کردن شبکه های وای فای عمومی در این بیماری همه گیر کوروناویروس بدون از دست دادن e-نرخ بودجه است.

FCC نیز به طور موقت لغو قوانین ممنوع است که e-رای-اشخاص واجد شرایط را از پذیرش و یا به دنبال چیزی از ارزش از یک ارائه دهنده شرکت کننده در برنامه. با کسانی که قوانین چشم پوشی حامل می تواند کمک رایگان به روز رسانی دنده و یا نقاط مهم فای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>